VIDEO: Boj o dítě, těžké životní zkoušky, nečekaná opora i překvapivý návrat. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Publikováno 8. 10. 2018
Zdroj: TV Nova

V Ulici půjde v nejbližších dnech do tuhého. Ti, jimž fandíte, si sáhnou na dno, protože se stanou věci, které už prostě neustojí, byť bojují do poslední chvíle. Na druhou stranu ale právě ve chvílích nejtěžších najdou oporu v těch, u nichž by to ani ve snu nečekali. Kdo se po delší době opět objeví v Ulici?

Přehrát poslední díl

 Boj o přežití
Jak člověka změní život na ulici? A co prožívají jeho blízcí, když zjistí, že beze stopy zmizel, a navíc podle informací, jež mají, zřejmě lítá v obrovském maléru? Zatímco Luboš s Arnoštem začínají bojovat o přežití i o život, Mára dělá vše pro to, aby tátu našel. Teď už není zbytí, o všem informuje i mámu… Jak to Věrka přijme? A jakou ránu osudu schytají Arnošt a Luboš? S čím vším se musí poprat?

 

Mastného pomsta
Jak zákeřný a drsný umí být zhrzený chlap, který se chce pomstít? To zjistí na vlastní kůži Šárka, kterou chce zničit její nadřízený Radek Mastný. Svou pomstu si předem naplánoval a připravil, teď jen čeká na ten nejvhodnější okamžik, aby ji dokonal. Křivé obvinění, zfalšované důkazy, další šikana… Jak se k tomu všemu postaví majitelka hospody Květa Vavrušková? A co to udělá se Šárkou a vztahy v hospodě?

 Rány pro Bedřicha

Jsou zprávy, na něž člověk není nikdy dostatečně připraven. Jedna taková pořádně zaskočí Bedřicha, jen co se vrátí z několikadenního služebního pobytu v Německu. Těší se na své holky, zejména dceru, po níž se mu už hodně stýská. Místo tepla rodinného krbu ale přijde pořádně studená sprcha, z níž se jen tak nevzpamatuje. Jindra mu oznámí, že od něj i s Ladou odchází… Jaká bude Bedřichova reakce? Co všechno tahle zpráva rozpoutá?

 

Veroničino velké dilema
Jsou maličkosti, jež nám dokážou zpříjemnit den a jež mohou nečekaně ovlivnit náš život, pokud stojíme před závažným rozhodnutím. Veronika stále váhá, zda přijmout pracovní nabídku, která by ji posunula o pořádný kus dál, ale která si od ní žádá i dost velké oběti. Na jednu stranu ji to láká, ovšem cena se zdá příliš vysoká. A právě ve chvíli, kdy musí padnout rozhodnutí, přijde Lukáš Binar a překvapí ji gestem, jež ani v nejmenším nečeká. Navíc jí poskytne neocenitelný pohled na věc… Co Veronice otevře oči? Jak se nakonec rozhodne? A co na to její rodina?

 

Další podpásovka od Aleše
Co všechno člověk unese na svých bedrech? Na Gábinu se to stále valí ze všech stran. Nervy má na pochodu, stojí před hodně těžkým rozhodnutím, jehož důsledky by mohly jí i jejím blízkým radikálně změnit život. A aby toho nebylo málo, na výslechu na policii se dozví další šokující novinku, která se týká jejího bývalého. Aleš kolem sebe kope čím dál víc, teď se začíná i mstít. Co udělá? Jak se k tomu postaví Gábina a Hynek? A jak Hynkova manželka Dáša, které už dojde trpělivost?

 

Póza, nebo volání o pomoc?
Jak rozpoznat, co je jen póza, a co skryté volání o pomoc? Snad každý kantor se dostal během své praxe do situace, kdy ho student překvapil projevem, jaký by u něj nikdy nečekal. Otu Puklického zarazilo výtvarné dílo prváka Jakuba, jež by se dalo vyložit nejen jako pubertální recese, ale i jako ztvárnění obrovského problému, který Jakub před ostatními tají. Kde je pravda? Co si o tom myslí Tereza? A jak to Ota začne řešit?

 

Tento týden to bude v Ulici hodně vyostřené! Nenechte si ujít nové díly, jež budou hodně emotivní a plné nečekaných zvratů.

 

 

 

 

 

TV Nova