VIDEO: Divoká prázdninová jízda, žádost o ruku, intriky, podrazy i nové postavy! Co se bude dít v Ulici tento týden

Publikováno 20. 8. 2018
Zdroj: TV Nova

Je to tu! Ulice se tento týden vrací se zbrusu novými díly, které budou mít tu pravou prázdninovou atmosféru. Zároveň přinesou romantiku, humor i pletichaření a také scény, při kterých zamrazí. Na co se můžete těšit?

Přehrát poslední díl

Žádost o ruku
Pavel a Vendula spolu chodí jen pár měsíců, ale Pavel ví, že Vendula je ta pravá, s níž chce strávit zbytek života. A jak jinak to vyznat než žádostí o ruku? Má to ale malý háček. Do Pavlových plánů zasáhnou babičky Nyklová a Pelcová, které vědí samozřejmě nejlíp, jak by taková významná událost měla vypadat… Kam až to zajde? Proč jim dá Vendula pořádnou lekci? A proč k žádosti o ruku málem nedojde?

 


Divoká jízda rockerů v Loučce

Starej vercajk již brzy vyrazí v kompletním složení do Loučky na hudební soustředění. A protože se ve všech členech kapely rockeři nezapřou, bude to opravdu divočina. Vedle muziky, která je pro všechny samozřejmě na prvním místě, dojde i na mejdany a nejrůznější karamboly včetně bouračky, jež se neobejdou bez následků. Zvláště Veronika bude mít co tajit. Kapela bude jen zírat, co v ní vězí… Kdo tuhle prázdninovou jízdu odskáče nejvíc? A jak do kapely zapadne Honza od Mazuťáků, jenž ji nakonec bude i zachraňovat?

 


Davidovi rodiče vs. Tomáš
Tereza s Davidem uspořádají seznamovací večeři pro rodiče, na niž pozvou Terezina tátu a Davidovy rodiče. Přestože oba doufají v hladký průběh a pohodový večer, opak bude pravdou. Mezi rodiči to dost zaskřípe hned při seznámení. Tomáš navíc začne dělat Tereze velké starosti. Stane se mu totiž něco, s čím se hned tak nevyrovná… Jací jsou Davidovi rodiče? A čím všechny překvapí Tomáš?

 


Tvrdý konkurenční boj

Lumír a Radek Mastný se naplno vrhají do své předvolební kampaně, v níž jde o hodně – o křeslo starosty. Zejména Mastný ho chce pro sebe za každou cenu, a tak opět rozjíždí podrazy ve velkém. Do Lumírova štábu nasadil již před létem škodnou, teď se chce spolčit s Alešem, kterého stále považuje za součást rodiny… Co na to Gábina? Jak se jí daří a jak to má nyní s Alešem? Jak dokáže škodit Ája? A na jakou zbraň spoléhá Lumír?

 


Karla a Mára jsou zpět
Karla a Mára byli na cestách téměř dva měsíce. Trávili spolu čtyřiadvacet hodin denně, viděli velký kus světa. Jak se to podepsalo na jejich vztahu? Dostihla je ponorka, nebo to mezi nimi naopak jiskří ještě víc? A co je nového u jejich blízkých? Zejména s Márovým tátou je to na hraně, o čemž nemá jeho rodina ani ponětí. Proč? Co všechno Luboš tají? A jak to spolu mají po létě Karla a Jirka Herman?

 

Nenechte si ujít start nové sezony Ulice! Přinese spoustu nejrůznějších emocí i tu pravou prázdninovou atmosféru.

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova