VIDEO: Jak se loučila s Ulicí Aneta Krejčíková?

Gábina se dnes loučí se svými blízkými. V den, kdy se rozlučka s Gábinou natáčela, se s Ulicí loučila i Aneta Krejčíková, jež Gábinu hraje. Bylo to pro ni stejně těžké jako pro Gábinu, možná ještě těžší. Co přiznala? A co vám vzkazuje? Podívejte se na video natočené speciálně pro vás.

Přehrát poslední díl

Gábina se rozhodla přijmout novou výzvu a odstěhovat se na čas do Berlína, aby začala pracovat na novém projektu, jenž by ji posunul profesně zase o krůček dál. Šíma nakonec zůstává u Hynka, Gábina za ním bude každý víkend jezdit. Současně bude dohlížet i na provoz svého salonu, o který se bude v době její nepřítomnosti starat Veronika. Gábina se tak rozhodla kvůli Alešovi, jenž jí stále zasahuje do života. Scenáristé měli ale k odjezdu Gábiny jiný důvod.

 

 

Aneta Krejčíková, která Gábinu hraje, otěhotněla, a tak bylo třeba její příběh vygradovat tak, aby vám Gábina na čas zmizela z očí. Těhotenství se během natáčení maskovalo větším oblečením i Gábininou chutí k jídlu kvůli stresům, jež zažívá s Alešem.

 

V den, kdy se Gábina loučila v salonu, se loučila také její představitelka Aneta Krejčíková v ateliérech. Byl to její poslední natáčecí den před odchodem na mateřskou. Tehdy se těšila na miminko, teď je už šťastnou maminkou malého Bena, jenž se narodil koncem srpna. Jaké pro ni bylo loučení? Co vám vzkazuje? Podívejte se.

 

Jak se loučila Aneta Krejčíková s Ulicí? To se dozvíte z tohoto videa natočeného speciálně pro vás.

 

 

 

124

Rozlučka s Gábinou

Zdroj: TV Nova

Seriál Ulice: Rozlučka s Gábinou - 7

Hodnocení:

 

 

 


 

TV Nova