VIDEO: Jindra z Ulice naznačila, pro koho se Bedřich rozhodne. Bude to nešťastná Anička, nebo Jindra?

Termín porodu měla Jindra Pražáková (Bohdana Pavlíková) sice až za pár týdnů, osud ale rozhodl jinak. Musela urgentně do porodnice a už dnes se diváci mohou těšit na novou obyvatelku Ulice. Jak se Bedřich Liška chopí role otce?

Pořad Snídaně s Novou se může pyšnit celou řadou zajímavých hostů. Tentokrát pozvání přijala herečka Bohdana Pavlíková, která v divácky oblíbeném seriálu Ulice hraje ráznou manažerku Jindru, která čeká dítě s Bedřichem.

Seriál Ulice: Jindra rodí
Zdroj: TV Nova

Diváci dobře vědí, že se jedná o neplánované dítě – před devíti měsíci slavil Bedřich se svou kapelou první společný povedený koncert. Právě na tomto večírku pod vlivem omámných látek strávil Bedřich noc se svou manažerkou. Tato noc nezůstala bez následků – Jindra otěhotněla, což těžce otřáslo manželstvím Bedřicha a Aničky.

Porod Jindry v Ulici - 5
Zdroj: TV Nova

Jak to bude dál s milostným trojúhelníkem Bedřich, Anička a Jindra? Pro koho se Bedřich nakonec rozhodne? Podívejte se na video!

Jak se herečka Bohdana Pražáková popere s roli maminky? Nový díl seriálu Ulice se už dnes 12. září od 18:25 na TV Nova! Předchozí díly Ulice si můžete pustit na NOVA Plus!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz