VIDEO: Mezi Rozinou a Janou to pořádně zaskřípe. Herečky prozradily, kdo bude na vině!

Rozina se už dnes vrátí do Ulice! Z Ameriky ale nepřijede sama – spolu s ní do seriálu vstoupí nová postava, mladá a krásná Jana. Co herečky prozradily?

„Objevím se poměrně dramaticky. Nebude to čekat nikdo, ani rodiče, ani brácha, ani žádní kamarádi. Vrátím se hodně neplánovaně,“ popisuje Anička Kadeřávková svůj příchod. Spolu s ní přijede její nejlepší kamarádka Jana, která do Ameriky utekla těsně před maturitou, aby se dala na dráhu herečky. Jenže to jí úplně nevyšlo... Takže hned nastává otázka, co dál. „Když je vám dvacet a vrátíte se jedna nedostudovaná, druhá po kariéře modelky, tak co teď? Takže Rozárka se bude rozmýšlet, jestli jít na vysokou školu, prostě co dál. Samozřejmě je tu otázka společného bydlení, ale na to člověk potřebuje finance… A to ony nemají, protože v Americe úplně nešetřily,“ prozrazuje Anička, jaké strasti budou holky muset hned po svém návratu řešit.Rozina sice plánovala, že po návratu zůstane nějaký čas doma, nepočítala však s tím, že se tam budou muset mačkat v pěti spolu s její sestřenicí Marcelou. „Rozsekne to děda!“ odpověděla Anička na otázku, jak budou v rodině celou situaci řešit. Jana s Rozinou si budou muset najít práci, pokud se budou chtít osamostatnit a sestěhovat.


19

GALERIE: Sára Affašová v Ulici

Zdroj: TV Nova

Sára Affašová v Ulici - 1

Hodnocení:


Jelikož se jedná o mladá a pohledná děvčata, je jasné, že dojde i na řešení vztahů. Anička prozradila, že kluka má, jenže zůstal v Americe, protože je to Američan. Bude se mu stýskat? „Stýskat se mu bude, ale kdo ví, jestli ten vztah vydrží,“ mlží Anička. „Myslím, že tyhle vztahy na dálku jsou hodně těžké, uvidíme, jestli to ustojí.“Mezi holkami to ale brzy pořádně zaskřípe a jak jinak, bude v tom chlap! Na celý rozhovor, kde herečky prozradily i mnohé ze svého soukromí, se můžete podívat ve videu.

 

Na seriál Ulice se nezapomeňte dívat každý všední den od 18:25 na Nově!

 

TV Nova