VIDEO: Není Maléř jako Maléř: Co je hodně pikantní? Je v tom žena!

Tohle je vážně rarita! V Ulici na sebe narazili dva Maléři, kteří toho mají společného mnohem víc, než by kdokoliv tušil. Přestože se dosud neviděli, v jejich případě se fikce protnula s realitou hned v několika směrech…

Přehrát poslední díl

V Ulici již několik týdnů vídáte Ctibora, kterého hraje Jan Maléř. Z Ulice ovšem znáte jiného Maléře – Martina v podání Tomáše Dastlíka. Co všechno má tento seriálový Maléř společného s tím skutečným? Oba pocházejí z Valašska, oba se zakoukali do stejné ženy, jen s několikaletým odstupem. Zatímco Martin řeší své city k Šárce právě teď, Jan chodil s její představitelkou Malvínou Pachlovou v minulosti. Žili spolu před pár lety v Plzni. Pikantní na tom je, že také seriálová Šárka pochází z Plzně, aniž by o hereččině soukromí scenáristé Ulice cokoliv tušili. A aby toho nebylo málo, Jan Maléř před lety dělal konkurz právě na postavu Martina.

 

Jedna perlička na závěr. Pamatujete si z Ulice ještě Theu Nekonečnou? Její představitelka se za svobodna jmenovala Kristýna Maléřová. S Janem se zná od dětství, i když nejsou příbuzní. Společně navštěvovali dramatický kroužek a byli tak u začátků herectví toho druhého.

 

Jak to vypadá, když na sebe narazí dva Maléři? Podívejte se na video ze zákulisí!

 

 

 

TV Nova