VIDEO: Prozrazeno! Co čeká Jirku a Mikiho v Ulici?

Představitelé Jirky a Mikiho Ondřej Havel a Václav Matějovský odpovídali v pondělí živě na vaše dotazy, které se týkaly nejen děje v Ulici, ale také jejich soukromí. Jak to bude dál s Jirkou a Šárkou? Bude rvačka? Co kluci prozradili ze zákulisí Ulice? A co právě teď řeší v soukromí? Podívejte se, stojí to za to.

Přehrát poslední díl

V Ulici nyní není Jirkovi moc do smíchu, protože se s ním těsně před víkendem rozešla Šárka, aniž by mu k tomu cokoliv řekla. Včera Jirkovi došlo, že je v tom někdo třetí, což pro něj byla obrovská podpásovka. Vás zajímalo, jak se to bude mezi ním a Šárkou vyvíjet dál, jestli bude o Šárku i rvačka. Jirkův představitel Ondřej Havel na to zareagoval tak, že nikdo nezůstane na pochybách, byť neřekne ani slovo. Dostane někdo na budku? Odpověď najdete v tomto live streamu s představiteli Jirky Hložánka a Mikiho Seidla.

 

Kluci spolu v poslední době točí docela často, a tak došlo i na otázku, jak to budou mít v seriálu s holkami. Mikiho před pár dny očarovala Rozina, která se vrátila z Ameriky s jiskrou, jež Mikimu u zdejších holek chybí. Dají se ti dva dohromady? Anebo začne Rozinu balit Jirka? „Že bysme za ní chodili oba? To by byla zápletka! Ale holky se vrátily dvě…“ začali okamžitě rozvíjet jednu s vašich teorií. K čemu společně s vámi dospěli? To zjistíte v tomto videu.

 

Pro všechny, které zajímá prostředí ateliérů, udělali kluci během streamu speciální prohlídku. Ukázali tajná zákoutí i zákulisí Ulice, jež hned tak někdo neuvidí. Dokonce ani ti z vás, kterým se již poštěstilo, a do ateliérů se podívali. Tohle byste si neměli nechat ujít!

 

A co Ondra Havel a Vašek Matějovský prozradili ze svého soukromí? Třeba to, jak na tom jsou s Vánoci a dárky, jak to bylo s Ondrovým účinkováním v boy bandu New Element nebo jestli jsou ve skutečnosti opravdu zadaní. Jak to s nimi tedy je? Podívejte se! Jako bonus dostanete i Ondrovu lekci tance.


Celý live stream s představiteli Jirky Hložánka a Mikiho Seidla Ondřejem Havlem a Vaškem Matějovským najdete v tomto videu. Budete koukat, co všechno ti dva prozradili!

 

 


 

 

 

TV Nova