VIDEO: Těhotenství, velké změny, nečekané zvraty a překvapivé nabídky. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Publikováno 4. 6. 2018
Zdroj: TV Nova
Témata:

Vendula se rozhodne od základů změnit svůj život, Adriana dostane nabídku, která s ní pořádně zamává, Ota se rozhodne k nečekanému kroku, u Liškových přituhne kvůli majetkovému vyrovnání po rozvodu a Gábina zažije další krušné chvíle kvůli Alešovi. Co přinesou nové díly Ulice?

Přehrát poslední díl

Velká novinka u Venduly
Vilma Nyklová je od pátku jako na trní. Je si jistá, že Vendula čeká s Pavlem miminko. Ale jak se dozvědět víc? Kdy se mohou těšit na další přírůstek do rodiny? Nyklová na to půjde tentokrát rafinovaně a na výzvědy vyšle Růžu. Ovšem ani ta nezjistí, k jaké velké změně ve svém životě se Vendula rozhodla. A týká se i Pavla… Jak na to Pavel zareaguje? A jak to je s Venduliným těhotenstvím?

 

Překvapivá nabídka i nový muž
Adriana se snaží udělat za společnou minulostí s Robertem tlustou čáru a jít dál. Jenže to je mnohem těžší, než by kdokoliv tušil. Adriana potřebuje oporu, ukotvit se, přijít na jiné myšlenky. To se zdánlivě daří, ovšem ve chvíli, kdy Eddie a Miki na ni nemají čas, je Adriana najednou jako ztracená. A právě tehdy se seznámí s někým, kdo by jí mohl od základů změnit život. K tomu dostane překvapivou nabídku, jež by mohla mnohé vyřešit… Začne si Adriana nový vztah? A jaké velké dilema ji čeká?

 

Rozvodová bitva?
Anča a Bedřich se zatím na všem ohledně rozvodu dohodli. Ani jeden z nich nechce tomu druhému dělat naschvály, netouží na sebe kydat špínu před soudem, oba chtějí, aby vše proběhlo rychle a hladce. Jakmile jde však o majetek, téměř vždy se objeví nějaký zádrhel. Na co narazí Liškovi? A proč se Anča rozhodne pro právníka?

 

Otovy konce a začátky
Infarkt s Otou i jeho blízkými hodně zamával. Jeho máma mu hodlá pořádně přitáhnout opratě a držet ho zkrátka, aby tolik nehazardoval se svým životem a zdravím. Chce to ale udělat způsobem, který Otu pořádně vyděsí. Jeho reakce proto na sebe nenechá dlouho čekat. Ota se rozhodne k jedné velké změně, aby byl od mámy co nejdál… Jak si to Ota představuje dál? Jak na tom je? A jak to bude dál s ním a Johankou?

 

Marcelina máma v koncích
Marcela je po kamarádčině smrti jako vyměněná. Poctivě chodí na terapie, chce se vyléčit a vrátit do normálního života. Zatímco Maléřovi se s ní bez problémů na všem dohodnou, s mámou si Marcela rozumí čím dál míň. Tentokrát se to mezi nimi během hádky tak vyhrotí, že Marcela mámě otevřeně vpálí do obličeje, co si o ní myslí. Pro Hanku to bude hodně bolestné zjištění, které ji přiměje k překvapivému rozhodnutí… Jakou roli sehrají ve sporu Marcely a její mámy Maléřovi? A jakou lekci dostane Filip?

 

Krušné chvilky kvůli Alešovi
Gábina by ráda vymazala Aleše ze svého života, ale ten se svého snu o společném životě s ní a Šímou nehodlá vzdát. Je na to Šikovně přes Šímu, který začne dělat Gábině kvůli němu peklo. A aby toho nebylo málo, Gábina začne řešit něco, co by jí od základů mohlo změnit život… Čeho se Gábina obává? A jaký podraz na ni udělá Aleš tentokrát?


Nenechte si ujít nové díly Ulice! Také tento týden budou plné emocí, humoru, lásky i nečekaných zvratů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova