VIDEO: Těžké návraty, zásadní rozhodnutí, špatné zprávy i nová postava. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Co může překvapit víc než nečekaný návrat Roziny z Ameriky? Možná jeho důvod, který obestírá malé tajemství. Vrací se ale také Vendula s Máriem z Egypta. A rozhodně to nebude nic příjemného. Před závažným rozhodnutím stojí například Tereza a David. U Marečkových ještě více přituhne. A nejen u nich. Anča se najednou ocitne mezi Bedřichem, Petrem a Milošem… Co se bude dít v Ulici tento týden?

Přehrát poslední díl

Mariin boj
Jak čelit špatným zprávám? Marie se před víkendem sesypala, protože tušila, že doktor pro ni nebude mít dobré zprávy. To, čeho se obávala, je bohužel tu. Znovu musí bojovat se zákeřnou nemocí. Teď na to už naštěstí není sama. Velkou oporu má v Amálii. A co ostatní? Jak přijmou zprávu o její nemoci? A co právě tahle novinka udělá se vzájemnými vztahy v rodině?


Tereza a David: Jak dál?

Co všechno se změní po svatbě? Jde při obřadu jen o razítko do občanky, nebo je to opravdu nová etapa v životě? Tyto otázky si začíná klást i David Kučera, jenž by s Terezou rád trávil mnohem víc času, než je jim nyní umožněno. Táta mu navíc nasadí brouka do hlavy, když se ho zeptá, jak si to představuje dál. Jaká ho čeká budoucnost? A co pro ni on sám udělá? Davida právě to přiměje k zásadnímu rozhovoru s Terezou… Co David navrhne Tereze? Kterým směrem by rád posunul jejich vztah zase o krůček dál? A jak na to Tereza zareaguje?

 

Rozinin návrat
Jsou překvapení, jež vám doslova vyrazí dech a spustí lavinu nejrůznějších emocí. Přesně o takové překvapení se postará svým blízkým Rozina, která nečekaně přiletí z Ameriky. Rodině navíc hned ve dveřích prozradí, že to není jen na pár dní, ale na stálo. Přestože mají všichni obrovskou radost, že Rozina je zpět, vzápětí se kolem jejího návratu vyrojí i spousta otazníků. Proč ten náhlý přílet? Co všechno svým blízkým tají? Už brzy čekají Rozinu nejen velké změny, ale i docela těžké chvíle…

 


Anča mezi Bedřichem, Petrem a Milošem
Jak dobře známe své partnery? Ančk Lišková si celou dobu myslela, že její Petr je v pohodě. Teď ale zjišťuje, že i on má své mouchy a že v jistých momentech není tak nad věcí, jak se tváří. Toho si dnes všimne i Miloš, jemuž právě Petr překazí skvělé posezení s jeho múzou. Miloš Aničku stále platonicky miluje, proto mu není jedno, co se s ní děje. A to, čeho se stane svědkem, ho rozhodně nepotěší… Co se Milošovi nebude ani trochu líbit? A co zarazí i samotnou Anču?


Pavel na dně
Říká se, že v nouzi poznáš přítele. To si dnes znovu uvědomí i Pavel Pelc, kterému v posledních dnech není do smíchu. Jsou okamžiky, kdy by nejraději vraždil, což je u tohoto dobráckého, sympatického, mladého řezníka co říct. Naštěstí na své chmury není sám. Je to paradoxně Mário, kdo se ho snaží povzbudit a kdo mu dokonce doporučí skvělý recept, jak se zbavit nahromaděných frustrací… Co se děje s Pavlem? Jak na to reaguje Vendula? A co Pavlovi poradí Mário?


U Marečkových přituhuje
Jak najít blízkého, který o kontakt s vámi nestojí a dělá vše pro to, abyste se už nikdy neviděli? Věrčino urputné pátrání po exmanželovi spustilo lavinu událostí, jež všemi otřásly. Přestože to Věrka chtěla vzdát, teď má spolu s Márou o Luboše ještě větší strach. Obávají se, aby po Arnoštovi nebyl na řadě právě on. O to více je šokuje přístup Karly, která případ vražd bezdomovců spolu s Jirkou Hermanem vyšetřuje… Co Mára jen tak nerozdýchá? A k čemu se odhodlá Věrka?


Jana v nesnázích
Jak vyjít s náročnými rodiči, kterým se na nás stále něco nelíbí a kteří nás jen v jednom kuse kritizují? Rozinina kamarádka Jana, nádherná začínající herečka, která se s Rózou vrátila z Ameriky nazpět domů, si nedělá iluze o tom, že by ji máma přivítala s otevřenou náručí. Ale i ji překvapí, jak moc se to doma během tří dnů vyostří. Zajde to dokonce tak daleko, že ji máma vyhodí z domu… Co si ty dvě udělají? Co s Janou bude dál? A čím Rozina zaskočí své rodiče?


Nenechte si ujít nové díly Ulice! Přinesou opět spoustu nejrůznějších emocí, humor i překvapivé zvraty.

 

 


 

TV Nova