VIDEO: Týden nových začátků a velkých zvratů! Co se bude dít v Ulici?

Příští týden se hned několika vašim známým z Ulice změní od základů život. Některé z nich čekají nové začátky přesně podle jejich představ. Někdo však zažije i hodně kruté rozčarování. Co přinesou nové díly Ulice?

Přehrát poslední díl

Nový začátek Simony a Rudolfa

Simoně a Rudolfovi se konečně plní jejich přání. Oba toužili po životě ve vlastním domku s velkou zahradou, teď se jim jejich sen začne měnit v realitu. Velkou roli v tom sehraje i Seržant, díky kterému půjdou některé změny ráz na ráz. Co Seržant navrhne Rudolfovi? A čím si získá Simonu?

 

 

Rozchod s Alenou

Velké změny čekají také Davida, Alenu a Terezu. Zatímco Aleně se nebudou ani trochu líbit, Tereza a David začnou zářit štěstím i zamilovaností. David se konečně rozejde s Alenou, aby mohl být s Terezou. Jenže Alena se vztahu s Davidem nehodlá tak snadno vzdát… Co bude pro Alenu největší ranou? A jaké budou začátky vztahu Terezy a Davida?

 

 

Květa si jde za svým

Nový začátek je také před Gábinou, která si díky půjčce od Květy a táty koupila Simonino kadeřnictví a teď chystá otevření vlastního salonu. Táta ji opakovaně ujistil, aby za jejich půjčkou nehledala žádný háček, že jí chtějí jen pomoct, nic víc. Už brzy však vypluje na povrch, jak se věci doopravdy mají. Gábina se dozví, jakou boudu na ni Květa ušila a jak si to nyní představuje dál… Jak Gábina zareaguje? Co to udělá se vzájemnými vztahy?

 

 

Milošovo doporučení

Anča se před nedávnem rozhodla k velké změně. Přestěhovala se do vlastního pronájmu, manželství s Bedřichem je pro ni, zdá se, uzavřenou kapitolou. Zatímco Bedřich pomáhá Jindře s péčí o malou, Anča si zvyká na to, že je sama v novém domově. Být single ale není tak jednoduché, jak si myslela. Stačí, aby onemocněla, a rázem jí přijde nečekaná pomoc vhod… Kdo Anče překvapivě pomůže? A co Bedřichovi doporučí Miloš?

 

Adrianina nabídka

Zamilovaná Adriana by se pro Roberta rozkrájela. Ten to moc dobře ví a šikovně toho využívá ve svůj prospěch. Také tentokrát to na ni navlékne tak, že ho Adriana bude pomalu prosit, aby přijal její nabídku. Tu nabídku, k níž ji sám přiměje… Co Adriana navrhne Robertovi?


Lucka a Matěj

Matěj už s Luckou regulérně chodí, byť zpočátku jejich vztah nijak zvlášť neřešil. Bohužel se čím dál víc začíná projevovat větší věkový rozdíl, který mezi nimi je. Zaneprázdněný Matěj nemá na Lucku tolik času, jak by si přála, i když chápe, proč s ní nemůže být tak často. Viki ji ale dost znejistí jednou poznámkou, která jí přeci jen začne vrtat hlavou. Jak to s ní Matěj vlastně má? Jak vážný je jejich vztah?

 

Tonda je zpět

Tonda Hložánek je zpět v komunální politice a nebývale si to užívá. Najednou srší energií jako za starých časů, jež se snaží vrátit zpět. Tím bohužel trochu zkomplikuje život Světlaně, protože si zajistí, že s ní a její delegací vyrazí do Skotska na oficiální návštěvu. Jak na to zareaguje Lumír? A co Lumír vymyslí, aby se mu do manželství vrátila jiskra a intimní život?


Tento týden je Ulice plná nových začátků, nečekaných zvratů, humoru i lásky. Nenechte si ujít její nové díly.

 

 

 

 

 

TV Nova