VIDEO: Udavač Robert, zatčení Světlany, maturitní ples i nový muž. Co se bude dít v Ulici?

Publikováno 12. 3. 2018
Zdroj: TV Nova
Témata:

Tento týden půjde do tuhého nejen na radnici, kde udělá policie razii a zatkne Světlanu. Nečekaně se vyvine také maturitní ples Davidovy třídy. A do Ančina života vstoupí nový muž…

Přehrát poslední díl

Udání Světlany na policii
Čeho všeho jsou schopni bezpáteřní šmejdi, kteří si jdou tvrdě za svým a kteří nemají žádné morální zábrany? Ambiciózní podrazáci Robert a Radek Mastný se opravdu hledali, až se našli. Robert udělá vše, co mu Mastný nakuká, jen aby se Světlaně pomstil. Tentokrát už ale zajde opravdu daleko. Přijde na policii s udáním, po kterém se spustí nečekaná lavina – policejní razie na radnici a zatčení Světlany… Skončí kvůli Robertovi za mřížemi?

 


Maturitní ples

Maturitní ples je pokaždé velkou událostí pro maturanty i jejich profesory. To platí i v případě Davidovy třídy. Tradice zůstane zachována také co se after party týče, na kterou dorazí do Coolny se svými studenty rovněž David s Terezou. Ta však po čase odejde domů překvapivě sama… Proč? S kým stráví David převážnou část noci?

 


Co se děje s Marcelou?
Jakmile večer vyrazí rodiče za zábavou, děti mají obvykle pré. Také Filip se zařídí po svém. To, co zpočátku vypadá naprosto nevinně, se nečekaně zvrtne ve chvíli, kdy Filipa napadne podívat se na zub tátovým zásobám a kdy Bruno pozve Filipovu Marcelu k sobě domů, aby se pokusil posunout jejich vztah zase o krůček dál. Marcelina reakce ho opět hodně zaskočí… Co se to s ní děje? A co vyvede Filip?

 


Nový muž v Ančině životě
Není nad dobré kamarádky, které si myslí, že na rozdíl od vás ví mnohem lépe, co je pro vás to pravé ořechové. A když se na to zrovna dvakrát netváříte, jednoduše na vás ušijí menší boudu. Přesně to udělá i Eva Knoblochová Anče. Přemluví ji, aby si spolu zašly na skleničku, ale na místo srazu nedorazí sama, jak Anča předpokládá. Přijde tam se svým šéfem, jenž je podle ní pro Anču ten pravý… Jak dopadne Ančino seznámení s Milanem?

 


Obávaný JUDr. Vodička se vrací
Pokud se člověk ocitne v maléru, není nad to mít opravdu dobrého advokáta, který se vyzná a jehož předchází pověst, že své případy neprohrává. Tím je například JUDr. Bořivoj Vodička, jenž u soudu hodně pomohl třeba stalkerovi Kukačkovi, mafiánu Vasilu Ševčenkovi, nebo Ivaně Drápalové, která nešťastnou náhodou zavinila smrt Kláry Peškové. Nyní se JUDr. Vodička vrací, aby převzal další kauzu, jež je mnohem zapeklitější, než se na první pohled zdá… Čí případ JUDr. Vodička převezme? A jak se právě tahle kauze zkomplikuje?

 

Nenechte si ujít nové díly Ulice! Tento týden půjde do tuhého nejen na radnici…

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vuk Čelebić: Robert to Světlaně ještě pěkně zavaří ROZHOVOR

 

 

 

 

TV Nova