VIDEO a FOTKY: Všechny svatby v Ulici: Která se vám líbila nejvíc?

Aktualizováno 18.7. 2018 14:50
Zdroj: TV Nova

Na podzim se plánují hned dvě svatby, dokonce v jedné rodině. Tereza a David si chtějí říct své ano ještě před začátkem Davidova působení na rakouské univerzitě. A podruhé se hodlá oženit i Terezin táta Tomáš. Jaké jejich svatby budou? To vám zatím neprozradíme. Připomeneme vám ale nyní ty veselky, které jste už v Ulici viděli. Podívejte se na speciální svatební video.

Přehrát poslední díl

Co rok, to alespoň jedna svatba. V Ulici jste za těch necelých třináct let, co je s vámi, viděli už pěknou řádku svateb. Tušíte, ve které rodině se veselka chystala nejčastěji? Pokud jste si tipli Nyklovy, je to trefa do černého. Ano, právě u nich se chystala svatba už šestkrát. Do zdárného konce zatím ale dospěly jen tři svatby – dvakrát si řekli své ano Lumír a Světlana a jednou stanula před oltářem Vilma Nyklová, jež se podruhé provdala za Miloslava Stárka. Pavla a Milada, které si na Lumíra taky brousily zuby, měly smůlu. A bohužel dobře nedopadla ani první svatba Světlany a Lumíra, vzpomínáte?

 

Seriál Ulice: Svatba Světlany a Lumíra - 29
Zdroj: TV Nova

 

Na paty šlape Nyklovým Simona, která má s organizováním svateb už bohaté zkušenosti. Dvakrát se vdávala ona sama, dvakrát chystala veselku pro Pepana a jeho druhou manželku Blaženu. A jednou pomáhala organizovat svatbu i Jiřímu a Martinovi.

 

Seriál Ulice: Svatba Simony a Rudolfa
Zdroj: TV Nova

 

Také u Hejlových vypukla předsvatební horečka už několikrát. Dvakrát se připravovala svatba Jardy a Lenky, jednou Miriam a Cyrila, kteří se po rozvodu k sobě znovu vrátili. Právě kvůli svému osudovému muži Miriam opustila Vlastimila Peška jen několik týdnů před svatbou.

 

Seriál Ulice: Svatba Jardy a Lenky - 37
Zdroj: TV Nova

 

Jednu svatbu zrušila i Peškova vnučka Adriana. S Eddiem se rozešla dokonce jen pár dní před obřadem poté, co se dozvěděla o jeho románku se Zorou. Po necelém půldruhém roce se pak Adriana narychlo a tajně provdala za Roberta, jenž ji o pár měsíců později zklamal ještě víc než Eddie. Ještě před tím se ale oženil Vlastimil Pešek. Na rybářské svatbě řekl své ano Amálii.

 

Seriál Ulice: Svatba Amálie a Vlastimila - 6
Zdroj: TV Nova

 

A čí svatby jste v Ulici ještě viděli? Například Anči a Bedřicha, kteří se letos bohužel rozvádějí.

 

Seriál Ulice: Svatba Bedřicha a Anči - 2
Zdroj: TV Nova

 

Šťastné manželství neměli ani Ingrid a Vasil, byť to byla osudová láska, která potká člověka jen jednou za život. Manželství se nevyvedlo ani Libušce a Eliášovi. Zato Eva s Milošem spolu stále statečně válčí, i když občas to je u nich hodně divoké. Ovšem usmiřování pak stojí za to. Šťastné manželství mají stále Lída s Honzou, přestože i oni si prošli malou krizí, nebo Bára s Ondřejem.

 

Seriál Ulice: Svatba Oty a Hedviky
Zdroj: TV Nova

 

A komu to nevyšlo přímo v den svatby? Ota natolik zpanikařil, že utekl od oltáře, což byla pro Hedviku poslední kapka.

 

Připomeňte si spolu s námi všechny svatby v Ulici. Která se vám líbila nejvíc? Hlasujte?

 

 

Anketa

Která svatba v Ulici se vám líbila nejvíc?

Hlasovalo 1867 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

123

Svatby v Ulici

Zdroj: TV Nova

Seriál Ulice: Svatba Terezy a Davida - 35

Hodnocení:

 

 

 

 

 

TV Nova