VIDEO a FOTKY: Velký přehled všech Mikulášů, čertů a andělů! Kdo se vám líbil nejvíc?

Ve středu se to bude hemžit v ulicích Mikuláši, čerty a anděly. Tato trojice obvykle nevynechá ani Ulici, v níž už nejednou způsobila pořádný poprask. Kdo dostal od Mikuláše nakládačku, který anděl nejvíc překvapil a který čert budil největší hrůzu za těch třináct let, co je Ulice s vámi? Podívejte se na video a fotky v naší fotogalerii!

Přehrát poslední díl

Mikulášů, čertů a andělů jste viděli v Ulici za dobu, co je s vámi, už pěknou řadu. Téměř pokaždé, když tahle trojice vyrazí do ulic, nastane nějaká mela. Buď se mezi nimi strhne souboj přímo na ulici, nebo nezvládne nápor, který ji ten večer čeká. Občas si to společně hodně užijí, ovšem následky bývají krušné. Někdy je na Mikuláše neskutečná idylka a všechno klapne, jak má, jindy Mikuláš, čert i anděl hodně překvapí, protože je nikdo nečeká. Vzpomenete si ještě, co všechno se na Mikuláše odehrálo v Ulici za posledních třináct let? Video a fotogalerie vám pomůžou osvěžit paměť.

 

Jaký poprask způsobili Mikuláši, čerti a andělé v minulých letech v Ulici? Podívejte se na video i fotky ve fotogalerii.

 

 

183

Mikuláši, čerti a andělé v Ulici

Zdroj: TV Nova

Seriál Ulice: Mikuláši, čerti a andělé v Ulici - 16

Hodnocení:

 

 

TV Nova