VIDEO: Žádost o ruku, drsný rozchod, pohřeb i poprask kvůli svatbě. Co se bude dít v Ulici?

Publikováno 21. 5. 2018
Zdroj: TV Nova
Témata:

V Ulici to bude tento týden opět pořádně jiskřit. David požádá Terezu o ruku, ale o svatbě se začne mluvit také u Nyklových a překvapivě i u Bedřicha. Že by se chtěl znovu ženit, anebo je za tím něco jiného? A komu bude hodně krušno? Nejen Adrianu čekají hodně těžké chvíle…

Přehrát poslední díl

David a Tereza na křižovatce
Život nás neustále překvapuje novými výzvami i nečekanými návrhy. Na křižovatce se ocitl i David, jenž dostal velmi lákavou nabídku práce v zahraničí. Profesně by se posunul dál, získal by nové zkušenosti, zároveň to však znamená i velkou změnu v jeho životě. A právě s touto změnou souvisí i návrh, který David učiní Tereze… Jaký? A jak moc to ovlivní jejich vztah?

 


Aleš nezvládá rozchod
U koho hledáme oporu, když prožíváme těžké chvíle? Komu se svěřujeme s tím, co nás trápí? A proč to vlastně děláme? Hledáme útěchu a povzbuzení, anebo si jen šikovně připravujeme půdu, abychom byli v očích druhých lepší, než ve skutečnosti jsme? Aleš Vašečka se zpočátku zdál jako ideální partner. Ovšem i on má své stinné stránky, o kterých málokdo tuší. Všem tvrdí, jak moc Gábinu miluje a jak mu na ní a jejím synovi záleží. Teprve teď se ale ukáže, jaký doopravdy je a čeho všeho je schopen, aby dosáhl svého… Kdo Aleše prokoukne, a koho Aleš naopak šikovně zpracuje? A jak na jeho tlaky zareaguje Gábina?

 


Robertův pohřeb

Jak se vyrovnat se smrtí někoho, koho jsme milovali a kdo nám zároveň hodně ublížil? Jak udělat tlustou čáru za minulostí a uzavřít jednu bolestivou kapitolu ve svém životě? Právě to nyní řeší ovdovělá a podvedená Adriana Bláhová, která se pomalu vrací do života po tragických událostech, jež ji v minulých třech týdnech potkaly. Nyní ji čeká další těžká zkouška – Robertův pohřeb. Jak ji zvládne? Má Adriana na to, aby se posledního rozloučení s manželem zúčastnila? A jak do jejího života znovu zasáhne Miki?

 

Důvod k rozvodu
Kdy je opravdu konec manželství? Když se cesty manželů rozdělí a každý z nich si začne žít po svém, přestože jsou spolu stále v kontaktu kvůli rodině, dětem a známým? Anebo když padne slovo rozvod? Anča s Bedřichem už mají své životy i nové partnery, přesto jsou formálně stále ještě manželé. Nyní dozraje čas k tomu, aby své manželství začali řešit. Proč? Který z nich s tím opět přijde? A jak na to ten druhý zareaguje?

 

Svatba na obzoru?
Čím je člověk starší, tím více si užívá společných chvilek s rodinou, když se všichni sejdou u jednoho stolu, například při oslavě narozenin. Vilmu Nyklovou dnes gratulace dojmou k slzám. Ovšem sváteční idylka je tatam ve chvíli, kdy svérázná paní Pelcová, babička Pavla, s nímž chodí Vilmina vnučka Vendula, otevře téma, kvůli kterému se Pavel okamžitě naježí. Aby taky ne, když se jedná o svatbu… Co už bude na Pavla moc? A co by do něj Vendula nikdy neřekla?

 

Nenechte si ujít nové díly Ulice! Také tentokrát budou plné emocí, lásky i humoru.

 

 

 

 

TV Nova