VIDEO: Zlomové chvíle, psychický teror, náhlé vzplanutí i obrovský malér. Co se bude dít v Ulici?

Tento týden dojde k velkým zvratů, jež navždy ovlivní životy vašich starých známých. Gábina teprve nyní zažije neskutečné peklo kvůli Alešovi, Jindru zaskočí nečekané vzplanutí, smrt dalšího bezdomovce všemi otřese. A nejen to. Co vás ještě čeká?

Přehrát poslední díl

Peklo pro Gábinu
Co může způsobit strach o mámu a nedostatek informací? Gábinu zaskočí zdravotní komplikace, jež mohou souviset se zákrokem, který podstoupila těsně před prázdninami. Šímu natolik vyleká její telefonát s lékařem, jenž náhodou a tajně vyslechne, že se rozhodne jednat a vše probrat se svým parťákem Alešem. Ale právě to je osudová chyba, která spustí řetězec dramatických událostí včetně výhrůžek, vydírání a únosu… Kdo to nejvíc odskáče?

 


Nenadálé vzplanutí
Na koho se obrátit, když jste na dně? Mazuťák Honza v tom má jasno. Zavolá Jindře, která je jeho krevní skupina a rozumí mu jako nikdo jiný. Ta ho ve štychu nenechá, jenže její snaha povzbudit a podpořit ho odstartuje něco, co oba hodně vykolejí, něco, co se výrazně podepíše na jejich přátelství… Co všechno se mezi nimi stane? A jak se k tomu postaví?

 


Další střet Blanky a Evžena
Co setkání, to nějaká katastrofa. Nejprve Evžen zavolal na Blanku policajty, aniž by tušil, že se jedná o Peškovu neteř. Nyní si kvůli němu Blanka zničí shodou náhod své oblíbené sako. Omluva nepomůže, Blanka si Evžena pěkně ostře podá. S jakým výsledkem? A jak dopadne Blančino další setkání se strejdou? Čím ho hodně překvapí? Dvě tváře Blanky a Peškova třináctá komnata už tento týden…

 


Špatná zpráva pro Karlu

Jak se vyrovnat se špatnou zprávou, kterou se dozvíte od lékaře? Karlou jedna taková pořádně otřese, protože to pro ni znamená volbu, na niž není ani trochu připravená, volbu, jejíž výsledek by mohl navždy změnit její a Márův život. Karla je najednou postavena před dilema, zda co nejdříve založit rodinu a vzdát se své práce i dosavadního způsobu života, nebo nemít děti vůbec… Proč lékař postaví Karlu před toto nelehké rozhodování? Jak se s tím Karla vypořádá? A jak Mára? A čí smrt všemi hodně otřese?

 


Další útok
Po všem, co se v posledních dnech stalo, vidí Hynek při vyslovení Alešova jména rudě. To, co Aleš udělal, Hynek rozhodně nemíní nechat jen tak. Situaci řeší nejen na policii, ale také ve škole. Jenže tam má Aleš velkého spojence v učitelce Landové, pro kterou je vzorem všech mužských ctností. Aleš navíc udělá vše pro to, aby si o něm všichni nezasvěcení mysleli, že právě on je obětí… Čeho všeho je schopen? A jak se k ožehavému případu postaví ředitelka Puklická či policie?

 

Tento týden je zlomový pro spoustu vašich starých známých z Ulice. Nenechte si ujít díly plné napětí, dramatický situací a vášně!

 

 


 

TV Nova