VÍME PRVNÍ: Z Adriana Jastrabana je ženáč!

Seriál Ulice: Svatební foto Adriana Jastrabana
Zdroj: Soukromý archiv

Další svatba v Ulici, tentokrát ale v reálu! Adrian Jastraban, kterého znáte jako Bedřicha Lišku, se o posledním červencovém víkendu oženil. Gratulujeme a přejeme hodně štěstí a lásky!

 

Tyhle scénáře píše samotný život. Před šesti lety si Adrian Jastraban coby Bedřich Liška řekl v Ulici své ano s Aničkou Málkovou. Před pár měsíci si v seriálu Adrian užil svatbu podruhé, tentokrát jako svědek svého uličního parťáka Jardy Hejla.

Seriál Ulice: Adrian Jastraban jako Bedřich Liška, svědek ženicha Jardy Hejla
Zdroj: TV Nova


A před třemi týdny, 27. července, Adrian stanul před svatebním oltářem znovu, tentokrát v reálu coby ženich.
 
„Svatbu jsem měl na nejkrásnějším místě na světě, v Mikulově, v kostele sv. Václava,“ prozradil nám sympatický herec. Po církevním obřadu následovala pravá moravská svatební hostina, na níž nechyběla ani cimbálka. „Do Mikulova jezdím už léta, pro mě tam mají nejlepší víno na světě. Takže volba, kde svatbu uspořádat, byla celkem jasná. Ve Strachotíně nám připravili královskou svatební hostinu a Cimbalica byla výborná!“ vzpomíná Adrian Jastraban na svůj velký den v samých superlativech.

ČTĚTE:

Představitelka Karolíny je čerstvou maminkou!
 
Šťastným novomanželům přejeme vše nejlepší do společného života, ať jim to spolu klape jako doposud a aby měli v manželství stále tak jasnou oblohu, jako byla v den, kdy, si řekli své ano. Gratulujeme!!!
 
A jedna perlička na závěr – dvorní fotografkou na Adrianově svatbě byla Ljuba Krbová, jež v Ulici hraje Aničku Liškovou. Od ní pochází i svatební fotografie, kterou nám Adrian exkluzivně poskytl.


 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova