ODHALENO: Jak probíhají Vánoce v Ulici? Speciální díl odhalí soukromí oblíbených postav!

Jak oblíbení hrdinové oslaví Štědrý den? To vypráví bonusový díl Ulice, který o Vánocích najdete na portálu NovaPlus.cz!

Poslední díl Ulice v letošním roce, který bude opět vánoční, odvysílá televize Nova 21. prosince. Tím pro fanoušky ale letošní Ulice nekončí! Bonusový štědrovečerní díl bude již vzápětí ke zhlédnutí na webovém portálu NovaPlus.cz. Jedinečný je nejen tím, že se objeví pouze na internetu, ale i dějem. O čem bude?

Speciální díl: Vánoce v Ulici
Zdroj: TV Nova

Šárka je až po uši zamilovaná do Martina Maléře a ráda by s ním strávila i Štědrý den, jenomže Martin je ženatý, Vánoce bude logicky trávit s rodinou, jiná varianta ani nepřipadá v úvahu a Šárka to moc dobře ví. Prožít Štědrý večer v prázdném bytě ale nechce. Co se stane v Coolně, kde narazí na další dvě osmělé duše - Bruna a Hermana?

 

Speciální díl: Vánoce v Ulici
Zdroj: TV Nova

Miloš si zase koleduje o průšvih. Jeden velký dárek pro celou rodinu už má, nákupy ostatních dárků však nechal na poslední chvíli, a tak má na Štědrý den pěknou honičku. Doufá, že mu zadek zachrání kamarád Bedřich, ten má ale svých starostí dost. Jak prožije Štědrý den Bedřich, který zůstal úplně sám? Adrian Jastraban patří mezi takové vánoční rekordmany v Ulici, letos už natočil čtrnácté Vánoce! Přestože v seriálu působí více postav od prvopočátku, jak tráví Vánoce ne vždy kamera zachytila. „Točil jsem všechny Vánoce, ale ty letošní jsou jiné. Točím letos s Jirkou Štréblem, se kterým to není nikdy stejné jako včera. Ten vždycky přinese nějakou novinku. Jdeme spolu nakupovat dárky, to chlapi vyloženě milujou,” říká Adrian Jastraban. “Snažím se nakupovat dárky s předstihem, ale ne vždycky se mi to podaří. Občas nakupuju přes internet, dokonce jsem přes internet jednou koupil boty a povedlo se,” dodal.

Speciální vánoční díl Ulice
Zdroj: TV Nova

U Knoblochových taky bude o Vánocích pěkně veselo. Jak přežijí Štědrý večer? Objeví se i Milošův seriálový syn. Diváci zatím neměli příležitost podívat se do současného bytu Knoblochových. Nahlédnou k nim poprvé až nyní ve speciálním díle. Humor se z placu i navzdory délce natáčení nevytrácel. Postaral se o něj především představitel Miloše Knoblocha Jiří Štrébl, který se u stromečku po letech sešel se svojí někdejší partnerkou Vandou Hybnerovou, která mu v Ulici hraje manželku Evu. „My jsme letos v Ulici točili Vánoce společně poprvé a jsme oba šťastní, že můžeme být s Jiřím společně v říjnu na Vánoce. V prosinci na to nemáme čas,” smála se Vanda Hybnerová, která mimo kamery s Jiřím Štréblem prožila nejedny Vánoce. „To už je třicet dva let, co jsme společně trávili Vánoce, to už si dávno nepamatuju,” zalovila v paměti herečka. „To byl Jiří úplně jiný člověk, vypadal jinak…,” prozradila se smíchem. „Zato ty vypadáš pořád stejně,” přisadil si herec, který do vánočního dílu propašoval i finskou koledu, kterou se před lety naučil a dodnes ji nevytěsnil z hlavy.


Na speciální bonusový díl Vánoce v Ulici se můžete těšit 21. 12. 2018 hned po odvysílání posledního předvánočního dílu v televizi! Najdete jej na NovaPlus.cz.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz