ODHALENO: Strach o Veroniku! Jak to bude dál mezi ní, Martinem a Šárkou?

Seriál Ulice: Co čeká Martina, Veroniku a Šárku?
Zdroj: TV Nova

U Maléřových došlo po Martinově přiznání, že má někoho jiného, k pořádnému zemětřesení. To je ale jen začátek napínavých dějů plných nečekaných zvratů. Co je ještě čeká? Představitelka Veroniky Maléřové Hana Holišová leccos odhalila na svém chatu.

Pro Veroniku a Filipa to byla obrovská rána, když se jim Martin přiznal, že si našel jinou. Dnes to Martin poví i Rozině, aniž by zatím prozradil, že se jedná o Šárku. Kdy se provalí celá pravda? „Veronika se to dozví už tento týden,“ odhalila další děje představitelka Veroniky Maléřové Hana Holišová. A nejen to.

Seriál Ulice: Jak praskne Martinova nevěra u něj doma?
Zdroj: TV Nova

Spoustu z vás zajímá, jestli dojde ke konfrontaci Veroniky a Šárky: „Veronika si na Šárku počká. Jen tak nevzdá a dá jí to patřičně najevo,“ odvětila sympatická herečka.

Seriál Ulice: ep. 3656 - Čím Veronika překvapí Martina?
Zdroj: TV Nova

Co ještě čeká Veroniku, Martina a Šárku? „Martin má zatím azyl v dílně. Musí si především teď vyřešit sám v sobě, jak se k tomu všemu postaví. Veronika je velká bojovnice, věří, že Martin dvacetileté manželství nehodí za hlavu.

Seriál Ulice: Jak se provalí Martinova nevěra se Šárkou?
Zdroj: TV Nova

Šárka teď taky nebude mít lehké období, protože se jí úplně nesplní to, po čem touží,“ prozradila na svém chatu Hana Holišová. A později ještě doplnila: „O Veroniku se budou všichni hodně strachovat, bude to s ní dost nahnuté. A na dno si sáhne i Martin.“

 

 

Kdo a jak ještě zasáhne do dění mezi Veronikou, Martinem a Šárkou? Kde můžete vidět krásnou Hanu Holišovou naživo? A co prozradila o svém soukromí? Přečtěte si celý chat s ní ZDE.
 

 

TV Nova