Urbanová Dáša

Publikováno 26. 7. 2014
Seriál Ulice: Dáša Mařáková
Zdroj: TV Nova
Témata:

Založí s Hynkem rodinu?

 

Nezávislá, soběstačná Dáša se s Hynkem seznámila ve fitku, kam často zajde po práci. Sport je jejím koníčkem. Ráda se hýbe, udržuje si kondici, ovšem rekordy v žádném případě neláme. Chce být v pohodě, to je pro ni nejdůležitější. Přirozeně inteligentní brunetka nemá ani žádné velké ambice v práci. Než se za něčím hnát, raději odchází domů s čistou hlavou. Volný čas věnuje sobě, svým přátelům a nyní Hynkovi. Je pravým opakem uštvané Gábiny, jež neví, kam dřív skočit. Dáša o sebe dbá, ale za módními výstřelky se nehoní. Tahle pohodářka prostě nemá ve zvyku tlačit na pilu v jakékoliv oblasti. To však neznamená, že by si nechala všechno líbit nebo neuměla říct důrazně svůj názor. Když na to přijde, dokáže si i ona dupnout, pokud hájí dobrou věc.
S Hynkem jí je dobře, vyhovuje jí, že má podobný styl života jako ona. V létě moře, v zimě hory, občas spolu zajdou na squash, in-line nebo si zaplavat, sem tam vyrazí se známými na chalupu.
Na Hynkovu expartnerku Dáša nežárlí. Naopak pro ni má občas větší pochopení než samotný Hynek. V pohodě s ní vychází, i když přítelkyněmi asi nikdy nebudou. Dáše nedělá ani problém postarat se o Hynkova syna Šímu, se kterým jedná nenuceně. Bere ho spíš jako svého dalšího kámoše. Přestože se s ním občas docela vyřádí, po vlastních dětech zatím netouží. Přesto se i ona mění. S Hynkem začala bydlet, dokonce se za něj po několikaměsíční známosti i provdala. Založí spolu také rodinu?
 
 
 
 

 

TV Nova