Pešková Amálie

Aktualizováno 27.6. 2014 18:30
Seriál Ulice: Amálie Seidlová
Zdroj: TV Nova
Témata:

Životní situace řeší s nadhledem

 

Matka doktora Seidla má originální, leckdy až překvapivý pohled na svět i lidi, se kterými se dostane do kontaktu. Její reakce mohou občas působit až výstředně, ovšem rozhodně to není žádná potrhlá bába. Jen je zvyklá řešit životní situace spíš neortodoxně, alternativně a s potřebným nadhledem. Právě to ale vyvádí spoustu lidí z míry.  
 
Amále má jako bývalá zdravotní sestra dostatek zkušeností z nemocničního prostředí i se životem se záletným manželem – lékařem. Po rozvodu žije sama a nijak si nestěžuje. Veškerou svou energii totiž nasměrovala do studia alternativní medicíny a ezoteriky. Její nadšení pro východní medicínu dospělo tak daleko, že raději spoléhá na ni než na tu tradiční. Takový obrat o sto osmdesát stupňů nedokáže pochopit zejména její syn Libor, lékař po otci a zastánce klasické medicíny.
 
S rodinou svého syna vychází Amálie přímo ukázkově. Miki babičku miluje, protože má vždy pochopení pro jeho kousky. Navíc se vůbec neprojevuje jako obávaná "tchyně". S exmanželkou svého syna i jeho nynější partnerkou si Amálie v prostě žensky rozumí.
 
Jenže i Amálie si občas umí postavit hlavu. A to pak není radno odmlouvat, ať jste kdokoliv. To už ví i její nový partner Vlastimil Pešek, za kterého se Amálie ve čtvrtek 26. června 2014 provdala.


 
 

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova