TENTO TÝDEN V ULICI: Pomsta, zásadní rozhodnutí, těžké zkoušky i nová postava. Co přinesou nové díly?

Zdroj: TV Nova

Nyklovi se chtějí za každou cenu pomstít Mastnému, Martin stojí před těžkým dilematem, Marcela poví, co ví, Rozinu čekají velké zkoušky, Karla a Mára ztrácí Vojtu, Franta i Liškovi zažijí pořádný šok kvůli Chrisovi, boj o Magdu přechází na vyšší level a v Ulici se poprvé objeví i matka Gábiny. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Pomsta Mastnému
Jak se pomstít tomu, kdo vám neustále ničí život? Lumír vyhlásil válku Mastnému ve chvíli, kdy kvůli němu jeho dcera potratila. Dlouho hledal tu správnou munici, kterou by Mastného sestřelil z postu starosty. Teď se zdá, že ji konečně má. Najde totiž Mastného bývalou manželku, mámu Gábiny, jež ví spoustu věcí z minulosti Mastného… Co všechno se od ní Lumír dozví? A jaká vlastně Milena Pumrová je?


Prozrazené tajemství
Jak se podepíše na vztazích jedno prozrazené tajemství? A co všechno může spustit náhodné setkání? Marcela se pořád nedokáže vyrovnat s odhalením, jací jsou ve skutečnosti ti, kterým tolik věřila. Přistihnutí při nevěře si nenechá jen pro sebe, byť se zpočátku zdálo, že to nikde ventilovat nebude. Ale stačí jedno překvapivé shledání, aby bylo všechno jinak… Proč Marcele povolí nervy? Koho a z čeho obviní? A proč se pak Veronika vypraví za Šárkou?


Rozininy zkoušky
Co s člověkem udělá tréma před důležitou zkouškou? Rozina si dodělává maturitu, aby mohla na přijímačky na vysokou školu. Přestože se poctivě učila, v hlavě má najednou takový galimatyáš, že si pomalu nevzpomene ani na to, jak se jmenuje. Když se k tomu přičte probdělá noc, nad její zkouškou z dospělosti se najednou začne vznášet docela velký otazník… Kdo je Rozině největší oporou? A co je pro ni důležitější než maturita?


Smutné ztráty
Jak se vyrovnat s bolestivou ztrátou? Karla a Mára se těšili na Vojtu a hostitelskou péči. Teď jim však zbyly jen oči pro pláč, protože o Vojtu projevila zájem pěstounská rodina. Přestože oba přejí Vojtovi jen to nejlepší, je to pro ně těžší, než čekali. Pomůže jim, když si vezmou do hostitelské péče jiné dítě? Jak se nakonec rozhodnou?


Velikonoční překvapení
Jaká překvapení může přinést Velký pátek? Liškovi se letos na Velikonoce příliš netěší, protože idylka rodinných svátků jara je u nich v nedohlednu. Franta se trápí kvůli synovi Chrisovi, kterého neviděl už přes čtvrt roku, Bedřich se chystá o Velikonocích dohánět pracovní resty, aby si nepřipadal jako kůl v plotě, Anča má v plánu zase práci na zahrádce. Stačí ale jedna překvapivá návštěva z Amsterodamu, aby u nich bylo najednou všechno jinak… Co je pro Frantu a jeho blízké hodně těžké? Jaké budou mít velikonoce?


Blančina kamufláž
Kdy je ten správný čas přiznat dětem, že jste si někoho našli? Blanka randí s Evženem už tři týdny, ale oba dva to zatím tají. Blanka dětem dokonce zalže, že jde ven s Patrikem, jen aby nemusela přiznat pravdu. Jenže chybička se vloudí. Ve chvíli, kdy by měla být s Patrikem, ji právě ten začne shánět u ní doma… Jak na to zareagují Blančiny děti? Jak si Blanku pak vychutná Patrik? Provalí se její a Evženovo tajemství?


Nenechte si ujít nové díly Ulice! Přinesou hodně překvapivých situací, velké emoce, humor i svátky jara.

 

TV Nova