TENTO TÝDEN V ULICI: Rozchod, pád na dno, komplikace v těhotenství i obrovské jiskření. Co přinesou nové díly?

Publikováno 25. 3. 2019
Zdroj: TV Nova
Témata:

Zatímco mezi Blankou a Evženem to pořádně zajiskří, Rozina a Jana řeší najednou rozchod se svými kluky Victorem a Brunem. Hondě těžké chvíle čekají Katarínu, na kterou je toho už moc. U Venduly nastanou nečekané komplikace v těhotenství, jež způsobí stresy kvůli pekařství. Anče dojde trpělivost s Frantou, s Bedřichem zamávají Jindřiny a Honzovy nové plány... Co všechno se bude dít v Ulici tento týden?

Smutné rozchody
Kdy má smysl o lásku bojovat? A kdy je lepší se rozejít, aby se člověk už přestal trápit? Jana a Rozina jsou na tom po víkendu podobě. Obě najednou řeší své vztahy – Rozina ten na dálku s Victorem, Jana zase s Brunem. Obě jsou do svých kluků zamilované, přesto se zdá, že je čekají smutné rozchody… Je ještě šance na usmíření? Jak to má Rozina s Victorem a jak Jana s Brunem?


Katarína na dně
Co všechno člověk zvládne, a kdy naopak musí přiznat sám sobě i ostatním, že už prostě nemůže dál? A co všechno uděláme pro ty, na kterých nám záleží? Oběť Matějovy nehody a jeho dcera se snaží udržet nad vodou svou pradlenku, jak jen mohou. Jenže i kdyby dělali oba dva na dvě stě procent, nestačí to, když se osud spikne proti nim. Už brzy dopadne poslední kapka, kdy to na Katarínu všechno dolehne. A tak se její otec rozhodne pro radikální řešení, než bude úplně pozdě… Co Václav Beneš udělá? Jakou roli v tom sehraje Matěj? A jak na to zareaguje Katarína?


Boj o dceru
Co je nejlepší pro naše dítě? Kdo právě tohle dokáže nestranně posoudit? Bedřich se najednou dostane do situace, kdy bude muset začít bojovat o svou dceru. Jindra se totiž se chystá k zásadnímu životnímu kroku, jenž se dotkne vzájemných vztahů mezi ní, jejím partnerem Honzou, Bedřichem a jeho dcerou. Nad dohodami, které mezi nimi tak dlouho platily, se najednou začne vznášet otazník, zvláště poté, co Honza vezme záležitosti do vlastních rukou… Proč se Bedřich začne obávat, že přijde o svou dceru? A jak se k jejich sporu postaví Jindra?


Strach o Vendulu
Jak zachránit firmu, která se ocitla nad propastí a jíž hrozí bankrot? Pekařství Nyklových se nyní horko těžko drží nad vodou, přestože bylo dlouhou dobu mezi zákazníky hodně oblíbené. Kvůli pomluvám ale ztratilo svou pověst, starosta Mastný se navíc postaral o to, aby se pekařství začali zákazníci vyhýbat obloukem. S tím se nehodlá smířit Vendula. O rodinný podnik začne bojovat, jenže se s žádostí o pomoc bohužel obrátí právě na Mastného. Ten jí dá pořádnou lekci, jež se bohužel neobejde bez následků… Jak si Mastný vychutná dceru svého úhlavního nepřítele? A jaké to bude mít následky?


Jiskření mezi Blankou a Evženem
Protiklady se prý přitahují, někdy to však trvá docela dlouho, než přeskočí ta pravá jiskra. Blanka a Evžen kolem sebe krouží již několik měsíců, teprve teď však dají svým citům volný průchod… Co s nimi udělá láska?

 

Nečekané přistižení
Jaká tajemství mají naši blízcí? A co dělat v případě, že jedno takové tajemství náhodou odhalíme? Marcele neuniklo, jak blízko k sobě mají Veronika s Lukášem Binarem. Začíná být přesvědčená, že ti dva spolu něco mají, že teta je strejdovi nevěrná, ale přímý důkaz zatím neměla. Teď je však přistihne při něčem, co je podle ní nade vši pochybnost. A rozhodně si to nenechá jen pro sebe… Co Marcela odhalí? A komu to prozradí?


Stopka pro Marii

Nakolik jsme ochotni lhát našim blízkým kvůli klidu v rodině? A co všechno se může podepsat na našich vztazích? Sestra Vlastimila Peška Marie se snaží urvat ze života co nejvíc. Znovu jsou s bráchou nerozlučnou dvojkou, stávají se z nich spiklenci jako za mlada. Má to ale malý háček. Marie nenápadně poštvává zbytek rodiny proti bratrově manželce Amálii, o níž si myslí, že pro ně nemá dostatek pochopení a nejradši by jim zakázala jejich nového koníčka – nákupy věcí v bazarech. Teď ale Marie nečekaně narazí u někoho, u koho by to ani v nejmenším nepředpokládala… Co všechno dělá Marie za zády Amálie? A kdo jí dá jasně najevo, že s ní tuhle hru nebude hrát?

 

Nenechte si tento týden ujít nové díly Ulice! Jsou plné emocí i překvapivých zvratů.

Co když partner pomáhá jiné ženě? Chválit ho, nebo žárlit?
Jak se zbavit „suvenýrů“ z předchozího vztahu? Nic není zakázáno!

TV Nova