UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Provinilá Šárka to nezvládá: Co by mělo být Veronice podezřelé?

V provinilé Šárce pokaždé pořádně hrkne, když ji osloví Veronika, ať už po telefonu, nebo napřímo. Kontakt s ní se snaží vždy co nejrychleji ukončit, až tím začíná být podezřelá. Co neustojí tentokrát? A co na to Veronika? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Přehrát poslední díl

Šárka má obrovské výčitky svědomí kvůli Veronice. Nechce jí rozbíjet manželství, ani jí ublížit, ale srdci bohužel neporučí. Je zamilovaná do jejího muže, tajně doufá, že je to oboustranné. Přála by si, aby s Martinem byli spolu, i když ten dělá vše pro to, aby zachránil vztah s Veronikou. City k Šárce si zakazuje, naopak se snaží co nejvíce věnovat své ženě, aby obnovil to, co mezi nimi ještě před rokem bylo. Samotná Veronika zatím nemá o ničem ani tušení. Jedno ji ale nepříjemně překvapí – Šárčino chování, jež by se dalo vykládat různě. Co by jí mělo být podezřelé? Podívejte se.

 

Veronika a Šárka opět tváří v tvář. Co Šárka nezvládne? A jak na to zareaguje Veronika? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova