VIDEO: Boj o kluka, překvapivá vyznání, zarážející novinky i nečekaný konflikt. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Publikováno 10. 12. 2018
Zdroj: TV Nova

O tomto adventním týdnu to v Ulici nejen hodně zajiskří, ale také pořádně zabouří. Marcela začne bojovat o Bruna, Dušan se chce elegantně zbavit Tomáše, Magda musí s pravdou ven, Lukáš okouzlí Veroniku, u Pavla se provalí jeho tajemství, mezi Petrem a Evou dojde k nečekanému konfliktu. A nejen to. Na co se můžete těšit tento týden?

Přehrát poslední díl

Boj o Bruna
Marcela je do Bruna zamilovaná už několik měsíců, byla by ráda, kdyby se k sobě vrátili. Na rovinu mu to ale nedokáže říct, jednak kvůli svému ostychu, jednak ze strachu z odmítnutí. O Bruna má navíc zájem také krásná Jana, jež se s ničím příliš dlouho nepáře a obvykle jde rovnou na věc. Která z nich má u něj větší šanci? A jak dopadne Rozinina narozeninová oslava?

 


Lukáš balí Veroniku

Veronika padla Lukášovi do oka hned, jak ji spatřil. Ví, že je vdaná, přesto kolem ní krouží a zahrnuje ji pozorností, která však nikdy nepřekročí dané meze, takže se dá vykládat různě. Veronice to imponuje, ale nedává mu sebemenší naději, že by mezi nimi mohlo být něco víc. Jenže Lukáš se nevzdává. Teď o ni zase nenápadně zabojuje… Čím ji okouzlí? Co na sebe ti dva navzájem prozradí?

 


Petr vs. Eva
Sebestředný Petr opanovává Ančin prostor, chce ji mít jen pro sebe. Touží být středem pozornosti, zneužívá Ančiny dobroty a její péče. Nesnese jakoukoliv konkurenci, a tak je jen otázkou času, kdy to u Anči bouchne. Rázná Eva se s Petrem příliš nepáře, zároveň nemá problém na rovinu říct, co si o něm myslí. Kam až jejich konflikt zajde? A jak na to zareaguje Anča?

 


Pravda o Magdě
Magda si hledá nové místo, chystá se udělat tlustou čáru za jednou etapou svého života a začít znovu. Tereza jí navrhla, ať nastoupí místo David na jejich gymnázium. Byla by ráda, kdyby byly kolegyně, protože po odjezdu Gábiny do Berlína jí chybí blízká kamarádka. Díky pohovoru u Puklické ale vyjde najevo, že Magda neodchází ze svého nynějšího působiště úplně dobrovolně…. Co se stalo? A jak na to zareagují Puklická či Tereza?

 


Odhalené tajemství
Bydlet s rodiči má svá úskalí. Vědí téměř o každém vašem kroku, na což nyní doplatí i Pavel. Má svá tajemství, nikomu se pro jistotu příliš nesvěřuje, jenže rodiče na něj prozradí víc, než by měli. Tím spustí další lavinu událostí, v nichž sehrají hlavní roli Nyklová s Pelcovou. Co všechno se provalí? A jak na překvapivé novinky zareaguje Vendula?

 


Jak se zbavit Tomáše?
Tereza a David nejsou jediní, kdo řeší Vlaďku a Tomáše. Také Dušanovi už začíná vadit, kolik času ti dva spolu tráví. A tak začne přemýšlet, jak se Tomáše elegantně zbavit. Co vymyslí? A jak to Tomáš a Vlaďka spolu mají? Co je pravdy na podezření, že jsou víc než jen přátelé?

 

Vánoce s otazníkem
Blanka by ráda strávila Vánoce se svými dětmi, jenže manžel jí neustále hází klacky pod nohy. Do jejich bytu si nastěhoval mladší milenku, na Blanku nebere žádný ohled. A bude to ještě horší právě kvůli blížícímu se Štědrému večeru… Co je na Blanku už moc? Proč by Vánoce nejraději zrušila? A jaké překvapení jí naprosto vyrazí dech?

 

Nenechte si ujít nové díly Ulice! Dýchne na vás atmosféra adventu, zažijete vypjaté emoce s těmi, kterým fandíte, a nepřijdete ani o lásku či humor.

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova