Nejbizarnější vánoční dárek Jaroslava Blažka z Ulice: Tahle kniha byla opravdu mimo!

Jarda Blažek alias Bruno slaví Vánoce hned nadvakrát. Nejdříve si předává dárky s nejbližší rodinou během tradičního Štědrého dne a potom se během svátků každoročně setkává se všemi příbuznými. Setkání to není ale jen tak ledajaké. V čem je speciální?

Vánoce jsou o pohodě, klidu a krásných chvílích strávených s rodinou. A i když by tento čas neměl být primárně o dárcích, každý z nás chce potěšit své blízké něčím, co jim vykouzlí nefalšovaný úsměv na rtech. Nejtěžším oříškem je prý v tomto směru pro Jardu jeho maminka, na výběru dárku si u ní nechává obzvlášť záležet.

Speciální díl: Vánoce v Ulici - 1
Zdroj: TV Nova

Když jde ale o nevhodné dárky určené pro něj, řídí se heslem: „Darovanému koni na zuby nekoukej.“ Letos se však rozhodl podobným nedorozuměním předejít a své přání vyslovil nahlas: „Já si letos přeju diář, abych na nic nezapomněl, protože si věci píšu občas do mobilu. Teď jsem se rozhodl, že budu zodpovědný, takže mám diář a píšu si to všechno tam, takže jsem si přál diář.“
Seriál Ulice: Zájem o Bruna má Marcela i Jana
Zdroj: TV Nova

Na Vánoce z dětství vzpomíná velice rád. Vybavuje si, jak mu jeho starší bratr prozradil, že žádný Ježíšek neexistuje, a také to, jak potom prohledával celý dům, aby schované dárky našel.
Speciální díl: Vánoce v Ulici - 12
Zdroj: TV Nova

V čem jsou jeho Vánoce speciální a jaký nejbizarnější dárek kdy dostal, se dozvíte ve videu!

 

Nezapomeňte, že po odvysílání posledního letošního dílu Ulice v pátek 21. prosince, najdete dárek v podobě bonusu Vánoce v Ulici na webu NovaPlus.cz!NEPŘEHLÉDNĚTE: 

TV Nova