VIDEO + FOTKY ZE ZÁKULISÍ: Jak se točila Matějova bouračka?

Zdroj: TV Nova

Matějovi převrátila bouračka život vzhůru nohama. Neví, co s ním bude, jestli se člověk, kterého na silnici srazil svým autem, uzdraví. A jak se právě tahle Matějova nehoda točila? Podívejte se na video ze zákulisí.

Přehrát poslední díl

V Ulici jste už několik bouraček viděli. Eva srazila autem Petra Boháče, o pár let později měli ošklivou nehodu Tereza, Mára a Saša, která tehdy řídila. Nebýt opilého Máry, nic by se nestalo. Právě kvůli němu Saša nezvládla řízení, což tehdy nejvíc odnesla Tereza, jež pak v nemocnici bojovala o život. Nyní šlo o život i v případě Matějovy bouračky.

 

Zajímavosti z natáčení
A jak se takové nehody natáčejí? Vše musí klapnout na vteřiny a centimetry přesně, aby bouračka vypadala věrohodně, a přitom se nikomu nic nestalo. Zatímco v případě prvních dvou nehod natočili samotnou scénu kaskadéři, v případě Matějovy nehody to bylo jiné. Za volantem seděl Jakub Štáfek, jenž i tohle náročné natáčení zvládl na jedničku. Režíroval ho Jakub Wehrenberg, jehož znáte z Ulice i jako architekta Weisse.
A všimněte si i záchranky, jež na místo činu přijela.

 

Kdo si zahrál členy záchranky? 

Nepřipadají vám její členové povědomí? Pravidelně je můžete vídat nejen v Ordinaci v růžové zahradě 2. Už několikrát se objevili také v Ulici, např. u Adriany, když si sáhla na život, nebo v hospodě, kde rozrušený Jáchym nechtěně postřelil Martina. Jejich šéfa, MUDr. Červenku, hraje Michal Milbauer, jenž je záchranářem i ve skutečnosti.

 

Podívejte se s námi do zákulisí, jak se náročná scéna Matějovy bouračky točila.

 

 

110

Zákulisí natáčení Matějovy bouračky

Zdroj: TV Nova

Seriál Ulice: Zákulisí natáčení Matějovy bouračky - 8

Hodnocení:

 

 

 

 

 

TV Nova