VIDEO: Kruté rány, nevěra, zásadní rozhodnutí i nečekané vyznání. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Publikováno 7. 1. 2019
Zdroj: TV Nova

Ulice se tento týden vrací s novými díly, které jsou nabité událostmi, zvraty, emocemi i humorem. Na co se můžete těšit? Liškovy čeká hodně těžká zkouška, Pavel překvapí Vendulu překvapivým vyznáním a návrhem, mezi Martinem a Šárkou dojde k velkému zvratu, Tereza dospěje k zásadnímu rozhodnutí. A nejen to…

Přehrát poslední díl

Žádost o ruku
Ulice se vrací po čtrnáctidenní pauze. A hned začne velkou romantikou u Venduly a Pavla. Ti dva se dali začátkem prosince znovu dohromady a jsou za to moc rádi. Jenže nebýt babiček, už dávno by byli svoji. Vendule to občas přijde líto, i když je šťastná, že Pavla má. Ve chvíli, kdy se rozhodne, že svatbu už nebude řešit, překvapí ji Pavel další žádostí o ruku... Jaká bude? Jak na ni zareaguje Vendula? A jak jejich blízcí?


Nečekané vyznání lásky
Veronika uspořádá hned na začátku roku v salonu charitativní bazar, který si samozřejmě nenechá ujít ani Lukáš Binar. Přispěje na dobrou věc, udělá radost někomu, kdo to ani v nejmenším nečeká, ovšem od akce si tentokrát slibuje mnohem víc než jen dobré skutky. Otevřeně začne balit Veroniku… Jak Veronika zareaguje? A jak se to podepíše na vzájemných vztazích?

 


Těžká zkouška pro Liškovy
Přijde to jako blesk z čistého nebe. Franta neunese kopačky od Skyler, která od něj odejde i s jejich dvouletým synem kvůli své nové lásce. Pro Frantu je to pořádný šok, protože do poslední chvíle netušil, že se u nich k něčemu takovému schyluje. Jeho život se náhle ocitne v troskách, Franta najednou zmizí, aniž by dal komukoliv o sobě vědět… Co je s Frantou? Co všechno hrozí? A jak se k jeho zmizení postaví rodiče Skyler a Liškovi?

 


Velký zvrat mezi Martinem a Šárkou

Před Vánoci se zdálo, že Martin svému srdci přeci jen poručil a lásku k Šárce si zakázal. Jenže stačí málo, aby své city už neukočíroval. Nevěru vždy odsuzoval, myslel si, že jemu se něco takového nikdy nestane. Už brzy ale dojde k dost vypjaté situaci, kdy Martin Šárce pomůže, jenže sám to odnese. Vzápětí to mezi nimi natolik zajiskří, že už nebude cesty zpět… Co všechno se stane? A jak se to podepíše na jejich vztahu i životě?

 


Překvapivé rozhodnutí

David a Tereza mají od svatby vztah tak trochu na dálku kvůli Davidově práci v Linci. David přijal nabídku na dlouhodobější spolupráci, což se samozřejmě dotýká i manželství s Terezou. Ta se mu fandí a je ráda, že se mu daří, jenže dny, kdy nemůžou být spolu, jsou pro ni čím dál těžší. A tak dospěje k rozhodnutí, jímž šokuje nejen Boženku Puklickou… Co jí Tereza oznámí? A jak se k tomu Puklická postaví?

 


Nečekané lekce frajírkům
Filip, Jakub a Standa se tváří jako mistři světa, i když jsou teprve v prváku na gymplu. Vůči třídnímu si dovolují čím dál víc, myslí si, že Ota je na ně krátký, že to s ním vždy bez problémů uhrají. Teď však dostanou lekci nejen od něj, ale také od Magdy, která se s nimi nehodlá párat a pěkně rázně je postaví do latě… Co kluci vyvedou? Jak se jim to vymstí? A co jim Ota provede?

 

Nenechte si ujít nové díly Ulice, kterou jsou plné zvratů, humoru, lásky, překvapivých situací i emocí.

 

 

 

 

TV Nova