VIDEO: Miminko je na cestě! Co všechno na sebe prozradili představitelé Terezy a Davida?

Terezu a Davida čeká velká životní změna. Včera odjel do Rakouska David, dnes odjíždí i Tereza. Jak to bylo s jejich odjezdem? A co nyní plánují jejich představitelé Patricie Solaříková a Matouš Ruml? Který z nich se už těší na miminko?

Přehrát poslední díl

Tereza a David uzavírají jednu kapitolu svého života a začínají novou. Tereza se stěhuje do Rakouska, kde ji čeká nový život s tím, koho miluje a kvůli kterému se rozhodla vykročit do neznáma. Jejich odjezd znamená, že je v Ulici nějakou dobu neuvidíme. Představitelé Terezy a Davida Patricie Solaříková a Matouš Ruml na live streamu prozradili, proč se rozhodli pro pauzu v Ulici, jak to bylo s odjezdem do Rakouska, Terezy a Davida, kterou scénu nemohli natočit, kde je nyní můžete vidět i co chystají dál. Zároveň vás nechali nahlédnout do zákulisí Divadla v Celetné, domovské scény Matouše Rumla. Kromě toho se provalilo i jedno malé tajemství – šťastná novinka u Matouše Rumla. Srdečně gratulujeme a držíme palce, aby bylo vše v pořádku!


Co všechno na sebe Patricie Solaříková a Matouš Ruml prozradili? A jak spolu vycházejí ve skutečnosti? Podívejte se na video.

 

 

 


 

TV Nova