VIDEO: Poznejte je jinak než jako Věrku a Máru! Co byste si neměli nechat ujít?

Zdroj: TV Nova

Z Ulice znáte Kryštofa Rímského a Milenu Steinmasslovou jako Máru a jeho mámu Věrku. Nyní máte možnost obdivovat jejich herecké umění i v divadle. Oba se představí v rolích, jež jsou naprosto odlišné od těch v Ulici, v rolích, které vám vyrazí dech. Co, kde a kdy byste si neměli nechat ujít?

Přehrát poslední díl

Mára a jeho máma Věrka vás baví v Ulici téměř každý všední podvečer i díky jejich představitelům Kryštofovi Rímskému a Mileně Steinmasslové. Nyní na ně můžete vyrazit i do divadla na představení Divadla 6-16, na která hned tak nezapomenete.

 

V pátek 8. února má v pražském divadle Jatka 78, jehož uměleckým šéfem je Rostislav Novák ml., premiéru autorské představení Mileny Steinmasslové Untitled. Je to představení pro dva herce, v němž uvidíte sympatickou herečku v hodně výjimečné roli. Přestože se jedná o činohru, představení je postaveno na pohybových a akrobatických etudách a okořeněno humorem, ke kterému se uchylujeme v těžkých chvílích. Hereckým partnerem Mileny Steinmasslové je v tomto představení Jakub Gottwald, jehož znáte z Ulice jako Igora Tesaře.

 

V neděli 17. února můžete v divadle Jatka 78 vidět Kryštofa Rímského v inscenaci Bull, kterou její autor Mike Bartlett charakterizuje jako „padesátiminutový rituál plný napětí, nelítostný a nemravný, ale i zábavný a vtipný“. Bull je právě takovým přestavením, jež dovoluje představiteli uličního Máry naplno rozvinout herecké umění. A to byste si rozhodně neměli nechat ujít.

 

Poznejte představitele Věrky a Máry tak, jak jste je dosud neviděli, v představeních, na která hned tak nezapomenete.

 

 

 

 


 

TV Nova