VIDEO: Překvapivý Valentýn, žárlivost, láska holek, intriky i boj o holku: Co se bude dít v Ulici tento týden?

Zdroj: TV Nova

Komu přinese valentýnský týden lásku, komu štěstí, a pro koho se stane naopak noční můrou? Jana s Rozinou překvapí kluky svou láskou, Marečkovi začnou mít sladká tajemství, Jirka a Miki zabojují o Magdu, zato Nyklovy čekají další náročné dny. A z Matěje se stane zdatný konspirátor… Na co se můžete těšit tento týden?

Přehrát poslední díl

Nečekaná žárlivost
Kde je hranice mezi dobrými vztahy rodičů, kteří se rozešli, a snahou vrátit se k sobě, i když jeden z nich má už nový vztah? Právě to nyní řeší Jindra, Honza a kvůli Milošovi vlastně i Bedřich. Honza začne na Bedřicha dokonce i žárlit, protože Jindra je u něj v poslední době na jeho gusto až příliš často. A to, co si o tom myslí Miloš, by ho určitě ani trochu nepotěšilo… Je Honzovo a Milošovo tušení správné?


Láska holek
Co všechno člověk udělá pro lepší bydlení? Jana se snaží ze všech sil, aby jí Rozina odsouhlasila přestěhování do bytu, který pro ně v Ulici objevila. Podle Jany je prostě úžasný, nepochybuje, že z něj bude nadšená i Rozina, až ho uvidí. Jenže to má malý háček. Nebudou v něm bydlet samy a majitel má zvláštní podmínku – smlouvu podepíše jen s párem. To nejhorší ovšem Rozinu čeká ve chvíli, kdy zjistí, s kým by měla bydlet a co všechno Jana kvůli tomu už vyvedla… Co již bude na Rozinu moc? Jak se Janě pomstí? A komu tím pořádně zamotá hlavu?


Intriky proti Nyklovým
Jak znepříjemnit život někomu, kdo vám stojí v cestě a hází klacky pod nohy? Radek Mastný a jeho nohsled Ája velmi dobře vědí, za kterou nitku zatahat a na jakou strunu zabrnkat, aby se Lumírovi a jeho rodině postarali o bezesné noci a hodně nemilé chvilky. Jen co se Nyklovi jakžtakž vzpamatují z jedné kontroly, přijde na ně další, která by jim dokonce mohla zavřít pekařství. A aby toho nebylo málo, začnou kolovat takové fámy, že z toho bude Vilma Nyklová zase jednou na mrtvici… Jak dopadne další kontrola v pekařství? Jak chtějí Ája s Mastným zavařit Nyklovým tentokrát?


Boj o holku
Co zaručeně zabírá na holku, kterou chcete sbalit? Před necelými dvěma týdny padla sázka, nyní se Jirka a Miki snaží ze všech sil, aby na Magdu zapůsobili a vyfoukli ji tomu druhému před nosem. V duchu hesla hlavně nenápadně jsou tak nenápadní, až jí to začne být přeci jen trochu podezřelé. Aby taky ne, když na ně nestále náhodou naráží a když se oba dva občas chovají tak, že opravdu neví, co si o nich myslet… Jakou taktiku na ni kluci zvolí tentokrát? Který z nich má u ní větší šanci? A kdo ji překvapivě zachrání, když se ocitne v úzkých?


Překvapivý Valentýn
Jak co nejlépe oslavit Valentýna, svátek všech zamilovaných? Karla na to nikdy nebyla, teď to na ni ale všechno dolehne. Přestože měla na dnešní odpoledne program, najednou zůstane sama ve chvíli, kdy by společnost opravdu potřebovala. A aby toho nebylo málo, svého bývalého parťáka Jirku Hermana přistihne v Coolně při něčem, co je podle ní naprosto jednoznačné – už s ní vůbec nepočítá. O to víc ji překvapí pravda. Čekala by cokoliv, jen ne to, co se dozví… Jaká tajemství má Jirka? A jaká Márovi rodiče? Co by Márovi i Karle určitě vyrazilo dech?


Matějovo spiklenectví
Jak pomoci někomu, kdo vaši pomoc setrvale odmítá, přestože by se mu opravdu hodila? Matěj se snaží, jak jen může, aby alespoň nějak odčinil, co způsobil. Má obrovské výčitky svědomí kvůli tomu, co se stalo, a snaží se to napravit v mezích svých možností. Jenže neustále naráží na odmítavý postoj rodiny oběti bouračky, kterou zavinil. Proto na to půjde jinak… Co vymyslí? Koho do této akce zapojí? A co ho nyní drží nad vodou?

 

Nenechte si ujít nové díly Ulice! Valentýnský týden přinese nejen lásku, ale i hodně humoru a překvapivých situací.

 

 

 

TV Nova