VIDEO: Provalená nevěra, bouračka, návraty, loučení i vyostřené konflikty. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Publikováno 21. 1. 2019
Zdroj: TV Nova

Tento týden je zlomový pro spoustu vašich starých známých z Ulice. Terezu a Davida čeká nový začátek, Matějovi převrátí život vzhůru nohama bouračka, Martinova nevěra se provalí, Šárka se rozhodne k velké změně, Petr začne bojovat o Anču, k velkým konfliktům a zvratům dojde také u Franty, Karly či Josefa. Co se stane?

Přehrát poslední díl

Prozrazená nevěra
Jak bojovat s vlastními city, když se s objektem své zakázané lásky takřka denně setkáváte? Bydlíte ve stejném domě, narážíte na sebe neplánovaně na chodbě, na ulici i v hospodě. Martin a Šárka prožívají neskutečná muka už několik dní. Jsou do sebe zamilovaní, jenže ženatý Martin nechce ohrozit své manželství. Vůči ženě Veronice má obrovské výčitky svědomí, Šárce se snaží vyhýbat, jak jen to jde. Ta tohle peklo vyřeší po svém, způsobem, který s Martinem hodně zamává… Co Šárka udělá? Jak na to zareaguje Martin? A kdo se dozví jejich tajemství?


Matějova bouračka

Před rokem odletěl Matěj na zkušenou do Kanady, teď se vrací jako úspěšný manažer a ředitel evropského trhu zahraniční společnosti. Už jeho samotný návrat způsobí velké pozdvižení, protože o něm nebude mít nikdo hodně dlouho žádné zprávy. Hned následujícího dne se však stane tragédie, která otřese Matějem i jeho blízkými. Matěj bude mít bouračku, jež se bohužel neobejde bez následků… Jak k nehodě dojde? Jak na tom bude Matěj? A jak oběť nehody?


Terezin nový začátek

Kdy se zachovat jako přísný nadřízený respektující pravidla, a kdy naopak přimhouřit obě oči a vyjít vstříc těm, kteří se rozhodli od základů změnit svůj život, i když vám to přinese velké komplikace? Boženka Puklická Terezinu žádost o okamžitou výpověď smetla ze stolu, nyní však změní názor. Terezu a Davida tak čeká nový, společný začátek v Rakousku… Jaký bude jejich odjezd? Jak na to zareagují jejich blízcí?


Karlino selhání

Jak si udržet profesionální odstup, když jste do případu, který vyšetřujete, emočně zainteresovaní? Tohle řeší Karla od chvíle, kdy poznala malého Vojtu, jenž zůstal ze dne na den úplně sám. Matka feťačka náhle zemřela za podivných okolností, otec neznámý, po dalších příbuzných se pátrá. Až teď svitne naděje, že by Vojta přeci jen nemusel skončit v dětském domově. Ovšem vzápětí přijde taková studená sprcha, že Karla už neudrží nervy na uzdě a zachová se tak, jak to u ní její Jirka Herman ještě nezažil… Co Karlu tak rozhodí? Co udělá? A jak se to dotkne její práce na kriminálce?


Strach o Frantu
Jak se vyrovnat s náhlými kopačkami od partnerky a ztrátou dvouletého syna, o kterého jste od jeho narození pečovali? Frantovi se na začátku roku zhroutil celý svět, když přišel o Skyler a syna Chrise. Pořád se s tím nedokáže vyrovnat, Skyler s ním navíc nekomunikuje, takže jakákoliv dohoda ohledně péče o Chrise nepadá v úvahu. Franta se utápí v depresích, kope kolem sebe, ubližuje sobě i svým blízkým. Nyní po drsné hádce s Bedřichem za sebou dokonce práskne dveřmi a zmizí… Kam půjde? Proč si o něj všichni začnou dělat nanovo starost? Co s ním je?


Josefův výbuch

Co dokáže naštvat víc než nerespektování soukromí? Možná unáhlená reakce na nedorozumění, kvůli kterému přijdete o to, na čem vám hodně záleží. Mezi Josefem a Janou to v uplynulých dnech už několikrát hodně zaskřípalo kvůli Janině snaze sdílet svůj život na sociálních sítích. Jsou věci, které Josef považuje za čistě soukromé, ale Jana to tak prostě nevnímá. Přestože se spolu snaží vycházet, aby byl doma klid, dnes se stane něco, co se hodně podepíše na vzájemných vztazích. Byť se jedná o velké nedorozumění, Josef se neovládne a dá Janě hodně drsnou lekci… Co jí provede? Jak to Jana odskáče? A jaké to bude mít následky?


Boj o Anču

Jak zabojovat o tu, o kterou stojíte? A měl by člověk dávat další šance, když ho ten, kdo o ně žádá, hodně zklamal? Před týdnem došla Anče trpělivost a s Petrem se rozešla kvůli jeho sobectví. Teď o ni Petr zabojuje, protože mu chybí nejen ona, ale hlavně její péče... Dokáže se změnit? Co všechno kvůli Anče udělá? A jak na to Anča zareaguje?


Nenechte si ujít nové díly Ulice! Tento týden budou plné velkých zvratů, jež navždy ovlivní životy těch, jejichž osudy denně sledujete.

 


 

TV Nova