VIDEO: Prozrazená tajemství i překvapivé předvánoční nadílky. Jak vyvrcholí letošní Ulice?

Publikováno 16. 12. 2018
Zdroj: TV Nova

Letošní ulice vrcholí. Do konce roku zbývá už jen pět epizod, které přinesou tu pravou vánoční atmosféru, předvánoční nadílku, několik odhalených tajemství, humor i dojetí. Na co se můžete těšit?

Přehrát poslední díl

Prozrazená tajemství
Tereza podezřívá tátu a Vlaďku, že spolu něco mají, již několik týdnů. Teď se jí její podezření bohužel potvrdí, jen pár dní před nejkrásnějšími rodinnými svátky v roce. A nejen jí. Také Dušan tuší, že se něco děje. Již brzy i on získá důkaz, a hned začne rázně konat… Co je pro Dušana poslední kapkou? Jak se všichni k prekérní situaci postaví? A jak to spolu doopravdy mají Vlaďka a Tomáš?


Babičky na tahu
Pavel a Vendula pro jistotu přede všemi tají, že se k sobě vrátili, aby se jim babičky nemontovaly do života. Ovšem tohle tajemství se jen pár dní před Vánoci provalí, a to hned na několika frontách. Jak se k tomu postaví babičky? Která z nich se o těch dvou dozví dříve a jak? Pavel i Vendula budou mít co vysvětlovat…


Předvánoční nadílka i nadělení

Pro Anču a Bedřicha je rodina stále na prvním místě, i když jsou už rozvedení. Spojují je děti a vnouče, takže je logické, že si s nimi společně chtějí užít ježíška, klidně i o pár dní dříve. Tentokrát se u nazdobeného vánočního stromečku sejdou nejen s Frantou a Chrisem, ale také s Ladou, Jindrou a Milošem. Jak to Anča a Jindra zvládnou? A proč Anču kvůli tomu pořádně podusí Petr?

 


Netradiční dárek

Věrka a Luboš se sice usmířili kvůli Kryštofovi a Karle a vzájemně se o sebe hodně zajímají, přesto kolem sebe našlapují po špičkách. Stále je mezi nimi propast kvůli Lubošovu přesvědčení, že není Kryštofovým biologickým otcem. A právě tohle by si s ním chtěla Věrka co nejdříve vyjasnit. Jak? A co to udělá se vzájemnými vztahy v rodině Marečkových?


Martin mezi Veronikou a Šárkou

Zamilovaný Martin se snaží Šárce vyhýbat, jak jen to jde, aby neohrozil své manželství s Veronikou. Ta nemá nejmenší tušení, co se mezi Martinem a Šárkou už několik týdnů odehrává, a tak těm dvěma nechtěně nakládá čím dál víc. Tentokrát nabídne Šárce pomoc s pořádáním charitativní předvánoční akce pro lidi bez domova, do jejíchž příprav zapojí také Martina… Co už Šárka neustojí? Proč se sesype? A jak na tom je Martin? Jaká atmosféra zavládne u Maléřových jen pár dní před Vánoci?


Nenechte si ujít posledních pět dílů Ulice v letošním roce! Jsou plné vánoční atmosféry, nejrůznějších emocí, odhalených tajemství i humoru, přesně jak máte rádi. A jako dárek pro vás máme i štědrovečerní díl, na který se budete moci podívat na NovaPlus přímo o Vánocích.

 

 

 

 

 

TV Nova