VIDEO: Svatba v ohrožení, nevěra, nečekané vyznání kruté rány osudu i překvapivá rozhodnutí. Co se bude dít lednu v Ulici?

Publikováno 2. 1. 2019
Zdroj: TV Nova

Nové díly Ulice startují již v pondělí a přinesou spoustu nečekaných zvratů i velkých emocí. Prvních čtrnáct dní bude nabitých ději, jež se hodně podepíší na dalších osudech vašich starých známých z Ulice. Co se stane?

Přehrát poslední díl

Svatba v ohrožení
Co všechno může na poslední chvíli pokazit svatbu? Pavel a Vendula mají se zrušením svatby už bohaté zkušenosti. V říjnu to jejich vztah málem odnesl, protože Pavel vycouval ze svatby jen den před obřadem kvůli rozhádaným, hašteřivým babičkám. Nyní se Pavel i Vendula snaží, aby jim to napodruhé klaplo. Přestože minimalizují všechna rizika, na nepřízeň osudu a jednoho ješitného, mstivého starostu jsou zřejmě krátcí… Co si Radek Mastný neodpustí? Jak dopadne svatba Venduly a Pavla tentokrát?

 


Jobovky pro Liškovy
Na konci roku byl Franta plný plánů do života, teď si o něj všichni dělají starost. Neunese totiž kopačky od Skyler, která od něj odejde i s jejich dvouletým synem za jiným. Pro Frantu je to jako blesk z čistého nebe, vůbec netušil, že se u nich k něčemu takovému schyluje. Jeho život se náhle ocitne v troskách, nikdo neví, co bude dál. A nejen to. Franta najednou zmizí, aniž by dal komukoliv o sobě vědět… Co je s Frantou? Co všechno hrozí? A jak se k jeho zmizení postaví rodiče Skyler a Liškovi?

 


Velký zvrat mezi Šárkou a Martinem
Před Vánoci se zdálo, že Martin svému pokušení přeci jen odolal. Přestože se zamiloval do Šárky, nerad by ohrozil své manželství s Veronikou, kterou má rád a na které mu záleží. Nechtěl být nevěrný, myslel si, že jemu se něco takového nikdy nestane. Šárce se snaží již nějakou dobu vyhýbat, ale již brzy na sebe souhrou náhod znovu narazí v dost vypjaté situaci. Martin Šárku zachrání, sám to však odnese mnohem hůř, než by se původně zdálo… Co se stane? A jak se to podepíše na jejich vztahu i životě?

 


Lekce pro Filipovu partičku

Filip, Jakub a Standa jsou teprve v prváku na gymplu, ale už teď se tváří jako mistři světa a dovolují si mnohem víc než ostřílení mazáci z vyšších ročníků. Myslí si, že jejich třídní je na ně krátký, že to s ním vždycky nějak uhrají. Tentokrát však nečekaně narazí. Magda je srovná do latě tak, že budou krotcí jak beránci. A hned následujícího dne jim dá pořádnou lekci také Ota… Co se klukům vymstí? A co jim provede Ota?

 


Terezino překvapivé rozhodnutí
Původně měl být David pryč jen jeden semestr, ale těsně před Vánoci dostal nabídku, která se neodmítá. Má možnost zůstat na univerzitě v Linci, dělat práci, která ho baví a naplňuje, posunout se profesně o pořádný kus dál. S Terezou mají během školního roku kvůli tomu tak trochu vztah na dálku, i když David za ní pravidelně každý týden jezdí. Jenže dny, kdy nemůžou být spolu, jsou pro ně čím dál těžší. A tak Tereza dospěje k rozhodnutí, jež se u ní dalo čekat. Přesto jím vyrazí ředitelce školy Božence Puklické dech… Co jí Tereza oznámí? A jak se k tomu Puklická postaví?

 


Poslední kapka pro Anču

Co všechno je kompromis, a kdy by měl člověk naopak rázně říct dost a hájit si své? Toto dilema řeší i Anna Lišková kvůli sebestřednému Petrovi, jenž naprosto opanoval její prostor. Od chvíle, kdy spolu začali bydlet, se Petr vybarvuje takovým způsobem, že se Anča nestačí divit. Měl by ji nejraději jen pro sebe, nárokuje si její péči, vadí mu její přátelé a vlastně i rodina. Anča to dlouho tolerovala a všelijak ho omlouvala. Teď se však stane něco, kvůli čemu jí dojde s konečnou platností trpělivost… Co udělá? Jak na to Petr zareaguje? A co bude tou pověstnou poslední kapkou?

 


Výzvy pro Janu a Josefa

Jsou výzvy, které se prostě nedají odmítnout, i když jsou občas hodně kuriózní. Mladá a akční Jana, která sdílí svůj život s fanoušky na sociální síti a na počtu jejich laiků je už závislá, zjistila, že velký ohlas mají videa s dědou Roziny, jenž mnohdy ani netuší, že ho natáčí či fotí. Teď ale sám navrhne hned dvě videa, která jsou velkou výzvou nejen pro něj, ale také pro Janu… Jak si Jana poradí s netradičními výzvami? A co se rozpoutá poté, co Jana publikuje na sociální síti nová videa s Josefem, jenž je v nich zachycen v nezvyklých situacích?

 


Blanka a Evžen: Překvapivá odhalení

Jaká nedorozumění mohou občas vzniknout, když je člověk ostýchavý a na rovinu neřekne, jak se věci mají či jak je on sám vnímá? Blanka a Evžen kolem sebe krouží už několik týdnů. Pomalu se sbližují, i když občas to mezi nimi zaskřípe, protože si špatně vyloží to, co řekne či udělá ten druhý. Tentokrát kolem sebe našlapují obzvláště opatrně, což přinese překvapivá odhalení… Co vypluje na povrch? Kdo koho více překvapí? A s čím se Blanka svěří Veronice, která Evžena vlastně zachrání?

 

 

Nezapomeňte, nové díly Ulice startují už 7. ledna. A přinesou spoustu překvapivých zvratů, nejrůznějších emocí, humoru, dramat i lásky.

 

 

 

 

 

 

TV Nova