Mastný Radek

Aktualizováno 30.04.2016

Seriál Ulice: Radek Mastný
Zdroj: TV Nova

Dostane konečně přes prsty? Šedá eminence radnice je podobně jako většina novodobých rádoby úspěšných zbohatlíků a politiků pořádně arogantní.

Jestliže to okolnosti vyžadují, umí být velmi společenský a přesvědčivě hrát roli sympaťáka. Sám o sobě si myslí, že je neodolatelný muž, kterému padne k nohám každá žena, na niž si ukáže. Přestože je už podruhé ženatý, krátké románky s mladými kráskami jsou u něj na denním pořádku. S první ženou má dceru Gábinu Pumrovou, která mu na Štědrý večer v roce 2009 porodila vnuka Šimona. Jeho druhá manželka Denisa pracuje stejně jako on na radnici.

Za maskou suveréna se ale skrývá mstivý, zákeřný a vypočítavý srab. To ví velmi dobře nejen jeho dcera z prvního manželství Gábina Pumrová, jíž udělal peklo kvůli jejímu těhotenství, ale také například externí rozhlasová redaktorka Digi Bendová, kterou se kdysi snažil umlčet všemi možnými prostředky, Gábinina bývalá třídní učitelka Lenka Drápalová, jež málem uvázla v jeho spárech, nebo investigativní novinář Ondřej Kraus, kterého chtěl Mastný zastavit za každou cenu. Klidně na něj i jeho rodinu poštval mafii, jen aby dosáhl svého.

Bývalý jednatel řetězce diskontních obchodů je už pár let šedou eminencí radnice, jíž vládne od roku 2010 Lumír Nykl. Na křeslo starosty měl zálusk také Mastný, ale nezískal ho ani s pomocí intrik a podrazů. Se svými dlouhými prsty se Radek Mastný naučil z politiky maximálně těžit a spolu s bývalým starostou Antonínem Hložánkem prosazovat na radnici vlastní zájmy. Jakmile mu někdo vstoupí do cesty, bez milosti se ho snaží zlikvidovat.Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku


Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!