Kreuzer Jiří

Aktualizováno 12.05.2016

Seriál Ulice: Jiří Kreuzer
Zdroj: TV Nova

Pořádně zamává Simoniným životem

 

Tento nenápadný a citlivý sympaťák občas působí zakřiknutým dojmem. Ovšem jakmile se dostane mezi lidi, se kterými si rozumí, vyklube se z něj skvělý společník. Umí být velmi otevřený a společenský, ale středem pozornosti nikdy nebude. Nevyhledává ani větší večírky a akce, i když díky svému skvělému vychování by mohl být jejich ozdobou. Dokonalých gentlemanů, kteří za každé situace vědí, co se patří, je dnes už jako šafránu.

 

 

V rodině Jiřího Kreuzera se odjakživa preferovalo humanitní vzdělání. Jeho ovšem zlákaly přírodní vědy, které vystudoval i na vysoké škole. Pro otce, vysokoškolského profesora literatury a divadelních věd, je synovo povolání španělskou vesnicí. Jiří zase neumí náležitě ocenit otcovy čajové rituály ani jeho přehnané nároky na znalost zejména klasické literatury. Vždy si rozuměl spíše s matkou, jíž se také svěřil se svým největším tajemstvím. Po její smrti se učí více komunikovat s náročným a nerudným otcem.

 

Lidé, kteří Jiřího neznají, ho občas považují za suchara. Opak je přitom pravdou. Jiří miluje jemný, suchý, anglický humor, který také s oblibou používá. Dojem mladého anglického gentlemana podtrhuje i celým svým zevnějškem, včetně oblékání. Má rád kvalitní věci, aniž by dával okázale najevo, že pochází z dobře zajištěné rodiny.

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku


Stárek Miloslav

Stárek Miloslav

Na první pohled vypadal jako lázeňský švihák či sňatkový podvodník. Tento dojem…

Urban Hynek

Urban Hynek

Za bývalým vrcholovým sportovcem, který nyní dělá trenéra v Oldově fitness…

Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!