Kraus Ondřej

Aktualizováno 01.05.2014

Seriál Ulice: Ondřej Kraus
Zdroj: TV Nova

Báře a Tereze převrátí život vzhůru nohama

 

Než tento sympaťák potkal Báru, která právě v Brně pracovala, naplňovaly jeho život pouze práce a dvě dospívající dcery. A ty mu občas dávaly pořádně zabrat, protože je po smrti manželky vychovával sám jen s pomocí babičky.

 

Humor, klid a nadhled

Přes všechno zlé, co Ondřeje potkalo, neztratil smysl pro humor ani pozitivní přístup k životu. Zastihnout ho se zasmušilou tváří se vám proto hned tak nepoštěstí. Snad jen když pracuje na nějaké závažné kauze nebo když mu dělají starosti jeho holky. Na problémy, které život i zaměstnání přinášejí, se Ondřej dokáže podívat z nadhledu. Umění odlišit podstatné od nepodstatného a jistá hravost mu pomáhají řešit nástrahy života v klidu, bez zbytečných gest. Toho hojně využívá nejen doma, ale zejména ve svém povolání.

 

Novinář ze staré školy

Ondřej vystudoval žurnalistiku a této profesi zůstal věrný. Je to typ poctivého novináře ze staré školy, jenž novinařinu bere jako poslání. Každou informaci si ověřuje z různých zdrojů, nikým se nenechá jen tak tahat za nos. Neomylně ho přitahují všechny situace, kdy se děje nějaká nepravost, kdy se někdo snaží něco zakrýt, manipulovat fakty, falšovat skutečnost. Na takové případy neváhá nekompromisně upozornit v mediích.

 

Báru má přečtenou

Jeho klid a schopnost vidět světlo na konci každého tunelu velmi imponuje Báře. Ondřej se už naučil zvládat její nálady a velmi dobře pozná, kdy pomůže humor a kdy by bylo naopak dobré Báru nechat vychladnout.

 

 

PŘIPOMEŇTE SI:

Ondřejovo seznámení s Terezou

 

 

PODÍVEJTE SE:

V roli šarmantního partnera Báry Jordánové se představí Jiří Dvořák

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku


Stárek Miloslav

Stárek Miloslav

Na první pohled vypadal jako lázeňský švihák či sňatkový podvodník. Tento dojem…

Urban Hynek

Urban Hynek

Za bývalým vrcholovým sportovcem, který nyní dělá trenéra v Oldově fitness…

Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!