Kostka Jan

Aktualizováno 24.04.2014

Seriál Ulice: Jan Kostka
Zdroj: TV Nova

Manželčino těhotenství s ním pořádně zamávalo

 Charismatický a vzdělaný profesor psychologie má přehled jako málokdo. Se zaujetím dokáže vyprávět téměř o čemkoliv, a tak není divu, že ho ženy obdivují. Včetně jeho tří bývalých partnerek, pro něž má stále své kouzlo, i když jejich manželství je již minulostí.

Jan sám říká, že není stvořen pro jednu ženu. Jeho životní krédo zní: Nebudu ponižovat sebe ani svoji manželku lží a nevěrou. Proto ani Lídě nechtěl slibovat lásku a manželství na věčné časy. S tím se nedokázal smířit Lídin otec Olda, jenž se dlouho vyrovnával s tím, že dceřin manžel je stejně starý jako on a navíc třikrát rozvedený. Ovšem Janovy postoje a názory jsou mu velmi blízké. Navíc mu Jan už několikrát pomohl nejen jako psycholog. Když Kukačka unesl Oldovu manželku na chatu, pomohl mu ji zachránit. Když Olda procházel krizí středního věku, uměl mu poradit, co s tím.

S jedním si ale ani Jan hned poradit nedokázal. S těhotenstvím své čtvrté manželky Lídy. Ta totiž po dítěti toužila tak moc, že kvůli tomu tajně vysadila antikoncepci. Jejich manželství se kvůli tomu otřáslo v základech, protože Jan jí přestal důvěřovat. Nakonec se jim krizi podařilo zažehnat a nyní se oba těší na příchod svého potomka na svět.

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku


Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!