Rambousek Eduard – Eddie

Aktualizováno 14.06.2016

Seriál Ulice: Eddie Rambousek
Zdroj: TV Nova

Kde je Eddie, tam je problém

 

Temperamentní Eddie byl odjakživa problémový. Divočák a anarchista z přesvědčení neuznává téměř žádné autority. Když se k tomu přičte jeho výbušnost a sklon k průšvihářství, není divu, že měl již pár konfliktů i s policií. Ale jak sám říká, v každém maléru se vlastně ocitl náhodou a nevinně.
 
Přátelský a většinou dobře naladěný Eddie nepotřebuje k přežití téměř žádné peníze. Od té doby, co tenhle nekompromisní podivín odešel od slušně situovaných rodičů z malého města, je prý šťastný. Iritovali ho totiž svou zaprděnou maloměšťáckou morálkou. Proto od nich nechce ani žádné kapesné a vůbec se s nimi nestýká. Jediný člen rodiny, kterého Eddie bere na milost, je sestra Pavla, i když její svět je úplně jiný než ten jeho.
 
Eddie studuje tělocvik a zeměpis na pedagogické fakultě ve stejném ročníku jako Vojta Kalich. Oproti němu je ale o pár let starší, protože už studuje druhou vysokou školu. Lásku k vědě ani přílišné profesní ambice za tím ovšem nehledejte. Eddiemu se jen nechce pracovat,  ani užírat doma nudou. Přestože má rád kolektiv, do studentského prostředí, nota bene mezi budoucí pedagogy, se absolutně nehodí. Však také neplánuje stát se učitelem.
 
Jestliže se s tímto huličem a nemakačenkem dáte do řeči, zjistíte, že je mnohem zajímavější a chytřejší, než by se na první pohled zdálo. Snad i proto dokáže překvapit pokaždé, když to nejméně očekáváte.   

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku


Toužimská Ema

Toužimská Ema

Ema si může nechat o idylickém dětství jenom zdát, stejně jako její starší…

Filip si koleduje. Jakou lekci mu dá ve škole Magda?