Pešková Amálie

Aktualizováno 25.02.2016

Seriál Ulice: Amálie Seidlová
Zdroj: TV Nova

Životní situace řeší s nadhledem

 

Matka doktora Seidla má originální, leckdy až překvapivý pohled na svět i lidi, se kterými se dostane do kontaktu. Její reakce mohou občas působit až výstředně, ovšem rozhodně to není žádná potrhlá bába. Jen je zvyklá řešit životní situace spíš neortodoxně, alternativně a s potřebným nadhledem. Právě to ale vyvádí spoustu lidí z míry.  
 
Amále má jako bývalá zdravotní sestra dostatek zkušeností z nemocničního prostředí i se životem se záletným manželem – lékařem. Po rozvodu žije sama a nijak si nestěžuje. Veškerou svou energii totiž nasměrovala do studia alternativní medicíny a ezoteriky. Její nadšení pro východní medicínu dospělo tak daleko, že raději spoléhá na ni než na tu tradiční. Takový obrat o sto osmdesát stupňů nedokáže pochopit zejména její syn Libor, lékař po otci a zastánce klasické medicíny.
 
S rodinou svého syna vychází Amálie přímo ukázkově. Miki babičku miluje, protože má vždy pochopení pro jeho kousky. Navíc se vůbec neprojevuje jako obávaná "tchyně". S exmanželkou svého syna i jeho nynější partnerkou si Amálie v prostě žensky rozumí.
 
Jenže i Amálie si občas umí postavit hlavu. A to pak není radno odmlouvat, ať jste kdokoliv. To už ví i její nový partner Vlastimil Pešek, za kterého se Amálie ve čtvrtek 26. června 2014 provdala.


 
 

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku


Nekonečná Libuše

Nekonečná Libuše

Snaží se udělat tlustou čáru za svou minulostí spojenou s domácím násilím a…

Petříková Hana

Petříková Hana

Bude konečně s Tomášem šťastná? Hanka je bezprostřední mladá žena se zápalem…

Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!