Rambousková Pavla

Aktualizováno 07.05.2016

Seriál Ulice: Pavla Rambousková
Zdroj: TV Nova

Ráda by ulovila dobře zaopatřeného muže

 

Sexy blondýna z malého města věří, že v Praze udělá štěstí. Přestože není hloupá a dokonce i studovala na vysoké škole, kariéra ji neláká. Spíš by ráda ulovila nějakého staršího, dobře zajištěného muže, jenž by si ji vzal, založil s ní rodinu a postaral se o ni. Pavla si totiž velmi dobře umí spočítat, že muž, který už našel uplatnění a má skvěle rozjetou kariéru, jí zajistí i náležitý životní komfort, po kterém touží.
 
Už dvakrát se jí podařilo muže svých snů sbalit, ale nikdy to nedopadlo podle jejích představ. Oba dva totiž byli ženatí a jejich manželky se po provalení aférky rázně postaraly o to, aby neskončily u rozvodového soudu.
 
Pavla se živí jako učitelka angličtiny a tlumočnice. Vzhledem ke své profesi se často setkává i s vysokými manažery, a tak jen čeká na tu správnou kořist. Před svým bratrem Eddiem se tím vůbec netají. Ten má sestru svým způsobem rád, ovšem její zlatokopectví ho dost štve. Pavle zase na bratrovi vadí, že neustále chodí jako vandrák, nemá žádné ambice, přestože studuje již druhou vysokou, a na její gusto příliš často hulí. Jenže když je třeba, sourozenci dokážou stát při sobě. Už jen z toho důvodu, že v Praze se vlastně můžou stoprocentně spolehnout jen sami na sebe a jeden na druhého.

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku


Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!