Puklická Božena

Aktualizováno 07.05.2016

Seriál Ulice: Božena Puklická
Zdroj: TV Nova

Skončí jí konečně trable se synem Otou?

Na první pohled milá a sympatická paní učitelka bojuje celý život s pocitem nespravedlnosti, jenž umí ale velmi dobře skrývat. Díky pečlivosti i vytrvalosti se jí podařilo udělat ve školství kariéru a dostat se tak k práci, která ji opravdu baví, jako je organizování, vytváření řádu či jednání se stejně postavenými lidmi.

Vztahy s okolím Boženě Puklické občas naruší její perfekcionismus, přemrštěné požadavky nebo přehnané dodržování čistoty a pořádku. To, co je pro ni normální a samozřejmé, totiž většina lidí chápe jako nepřiměřené nároky znepříjemňující jim život. To má ostatně společné s přísným matikářem Mojmírem Kalinou, do kterého se před pár lety zamilovala.
Božena Puklická si před pár lety okamžitě padla do oka s Miriam Hejlovou, s níž sdílela kabinet. Obě kantorky toho mají na první pohled spoustu společného — jsou milovnicemi pořádku, škola je pro ně na prvním místě, mají dospělé syny. Jenže právě Ota dělá Boženě Puklické stále strosti. Přestože ze svého bohémského života už značně ubral, stále se nemá k tomu, aby se usadil. A přitom má na dosah tu pravou - alespoň podle Boženky Puklické, jíž by se Tereza Jordánová coby Otova partnerka více než zamlouvala...

 


Bláhová Adriana

Bláhová Adriana

Bude konečně šťastná, nebo ji čeká další pořádný kopanec od života?

Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!