Nekonečná Theodora

Aktualizováno 15.07.2016

Seriál Ulice: Thea Nekonečná
Zdroj: TV Nova

Ustojí její láska ke Štěpánovi všechny zkoušky?

Mladší sestra krásné Libušky vyrůstala v jejím stínu, a proto se až donedávna od ní chtěla co nejvíce odlišovat. Odmalička se pohybovala hlavně ve společnosti kluků, což se podepsalo na jejím přímém vystupování i výběru koníčků.

Přestože je Thea v klučičí společnosti jako doma, s žádným klukem kromě Matěje ještě nechodila. Je pro ně příliš drsná a oni pro ni buď příliš zženštilí nebo pařezovití. Stejnou smůlu měla dlouhou dobu i na kamarádky. Trvalo jí dlouho, než si nějaké našla, protože všechny holky jí připadaly jako povrchní nány, se kterými si ani neměla co říct. To se změnilo až poté, co se rodina usadila v Ulici a Thea poznala blíže Terezu Jordánovou.

 

Hlavní povahové rysy – houževnatost a zarputilost – jí přinesla vážná nemoc, kterou má už od narození. Naučila se ji proto brát jako běžnou součást života a nijak na ni neupozorňovat. To se však občas obrátí proti ní, neboť nepřipravené okolí si s projevy její cukrovky neví rady, popřípadě je považuje za něco zcela jiného.

 

Po úspěšné maturitě a přijímacích zkouškách na vysokou školu si Thea splnila svůj sen - studovat žurnalistiku. A protože se nechtěla s rodinou stěhovat do Francie, musela se hned po škole postavit na vlastní nohy. Oporou jí v Ulici zůstala sestra Libuška a její největší kamarádi ze střední školy Vojta s Terezou. Spolu s nimi a s Tereziným bývalým přítelem Štěpánem začala Thea bydlet v pronajatém bytě.

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku


Pumrová Gabriela

Pumrová Gabriela

Půjde za svým snem…Spolužačka dvojčat Jordánových je považována za třídní…

Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!