Nekonečná Kateřina

Aktualizováno 11.06.2016

Seriál Ulice: Kateřina Nekonečná

Čeká ji těžká zkouška. Stejně jako její manžel Boris i Kateřina se odmalička pohybovala v prostředí maringotek. Na rozdíl od Borise ale vždy tajně toužila po normálním prostorném bytě, který by si sama zařídila a kde by se nastálo usadila.

Svého snu se však po boku Borise, jenž kočovný život miluje, zatím vzdala, protože svého muže ctí jako hlavu rodiny. To ale neznamená, že do chodu rodiny nezasahuje. Naopak.

Kateřina je velmi působivá, inteligentní a pohledná žena, která dokáže nejen manželovi šikovně říct, kde hledat pravdu. Proto se jí daří držet rodinu pohromadě i úspěšně rozvíjet svou živnost – věštění z karet a křišťálové koule. S lidmi to prostě umí a dovede je během chvilky dostat tam, kam potřebuje. Nabyté důvěry ale nezneužívá. Spíš se díky své empatii snaží každému ulevit od starostí, a pokud je to možné, dobře poradit při řešení velkých dilemat. Nechápe občasné neshody rodiny s okolím, neboť oni nikdy nikomu nic špatného neudělali. Ovšem je to právě ona, kdo obrušuje ostré hrany a snaží se vše urovnat.
Kateřina velmi dobře vychází také s Borisovou nejstarší dcerou Libuškou, která je jen o pár let mladší než ona sama. Vzhledem k tomuto malému věkovému rozdílu spolu uzavřely jakési ženské spojenectví založené na respektu a přátelství. Hodně je sblížilo i jejich společné těhotenství a výchova stejně starých dětí – Libuščina Borise a její Pepiny.


Šmídová Libuše

Šmídová Libuše

Ingridina matka je typická maloměšťačka poznamenaná prostředím, ve kterém žije.…

Suchá Alena

Suchá Alena

Matka Evy Boháčové je zvyklá na aktivní způsob života. Ambiciózní, energická,…

Stránský Karel

Stránský Karel

Lobbista a dovedný manipulátor, jenž je ochoten jít i přes mrtvoly. Povoláním…

Stárková Alžběta

Stárková Alžběta

Hezká, ale poněkud přecitlivělá, plachá a neprůbojná dívka. Pracovitá, pečlivá…

Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!