Hejlová Lenka

Aktualizováno 13.07.2015

Seriál Ulice: Lenka Drápalová
Zdroj: TV Nova

Plní se jí sny...

 

Na bývalé ředitelce gymnázia si přátelé i studenti cení zejména její přímosti a obětavosti. Lenčiny vztahy s muži nebyly zpočátku příliš úspěšné. Do Ulice přišla po rozchodu s ženatým mužem, jenž jí neustále sliboval rozvod. Pak se zamilovala do Petra Boháče, jemuž se právě v té době vrátila do života manželka Eva s dcerou Anežkou. Po zkušenostech z minula proto Lenka vztah s Petrem ukončila. Nevyšel jí ani vztah s úspěšným lobbistou Karlem Stránským, jenž chtěl spíš milenku než manželku. Potom spadla do kratičkého románku s mladíčkem Benem Vojtíškem.
Po těchto nevydařených milostných eskapádách raději na idylický harmonický vztah poněkud rezignovala a vrhla se do malování či navrhování designů nových hraček pro Království hraček. Díky tomu se sblížila s Jardou Hejlem, o kterém dlouho netušila, že by mohl být tím pravým. Jejich vztah procházel nejrůznějšími obdobími a zkouškami – Jardův dramatický rozchod s tehdejší partnerkou Magdou, Lenčina přehnaná touha po dítěti, její provalená nevěra, Jardovo problematické sbližování s otcem a odhalení vlastní minulosti i jeho odjezd za prací do Německa. Vše, čím si prošli, jejich vztah jen upevnilo. Nakonec se dočkali i vytouženého miminka. Z úspěšná ředitelky se stala mámou na plný úvazek. Po dvou letech v domácnosti by však péči o rodinu ráda skloubila s vlastní seberealizací.
Vztah Lenky a Jardy měl namále, když se jen den před svatbou provalil Jardův úlet s asistentkou Markétou. Lenka svatbu zrušila a snažila se s Jardovou zradou vyrovnat. Jenže to nebylo zdaleka tak snadné, jak by si ona sama přála. Když už se zdálo, že jejich vztah je úplně v troskách, přeskočila znovu jiskra. Po usmíření následovaly druhé líbánky a taky romantická svatba, kterou Jarda připravil tajně v rekordně krátkém čase, aby Lenku překvapil.
Důvěrnicí a velkou oporou se jí stala Jardova matka a bývalá kolegyně ve škole Miriam Hejlová. Jejími přítelkyněmi jsou také Bára Jordánová-Krausová, Jitka Farská a Hanka Petříková.


 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku


Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!