Klimešová Alžběta

Aktualizováno 13.02.2016

Seriál Ulice: Alžběta Klimešová
Zdroj: TV Nova

Smíří se se vztahem táty a své nejlepší kamarádky?

 

Vtipná a sympatická Bětka občas skrývá svoji citlivost za slupku drsňačky. Je to kamarádka, jakou by si každý přál. Dokáže povzbudit, když to potřebujete. Umí říct pravdu, aniž by vás to zranilo. Nikdy vás nepodtrhne. Na jejím chování se podepsala hlavně tátova výchova, protože máma jí zemřela v jejích osmi letech. Táta k ní od začátku přistupoval jako k parťákovi. Po maturitě začala Bětka automaticky pracovat v otcově firmě s outdoorovým vybavením. Ten stejně automaticky počítá s tím, že ji jednou převezme. Jejich vztah ale nyní prochází zatěžkávací zkouškou kvůli otcově nové lásce.

Nejlepší kamarádkou Bětky je již od dětství Kristýna Haklové. Přestože jsou každá jiná, nedají na sebe dopustit a vzájemně se podporují. Proto se Bětka také angažovala v seznámení Kristýny s Matějem, jenž se do ní na první pohled zamiloval. Jakmile ale více poznal Bětku, Kristýna pro něj přestala existovat. Matěj se stal první Bětčinou vážnou známostí. Kvůli němu dokonce odešla i z domova, aby spolu mohli začít žít.
Jenže právě Kristýna pořádně zamávala Bětčiným životem, když ji nechtěně přistihla při sexu se svým otcem. Smíří se Bětka někdy s jejich vztahem?

 


 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku


Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!