Ševčenko Ingrid

Aktualizováno 15.10.2014

Seriál Ulice: Ingrid Šmídová

Naučila se brát život, jaký je. Ingrid jednala téměř celý svůj život bez skrupulí a k dosažení svého cíle byla schopna využít čehokoliv. Sázela na osvědčené ženské zbraně i na svoji inteligenci.

Nerada prohrávala, a když jí někdo ublížil, dokázala se i dost krutě pomstít. Dlouho ji bavilo manipulovat s lidskými osudy, ale jednoho dne se karta obrátila. Ingrid skončila na invalidním vozíku a osud ji začal učit, že život může vypadat taky trochu jinak.
V loňském roce ji nakonec postavila na nohy láska k Davidovi, jejímu novému kadeřníkovi. Když však zjistila, že David je gigolo, jejich vztah se zvrtnul do podivných her kdo s koho. David proto raději od ní odešel i z kadeřnictví. Ale ještě před tím pro ni za peníze, které mu dávala za sexuální služby, odkoupil od Lumíra Nykla jeho podíl v kadeřnictví, takže Ingrid se stala majitelkou celého salonu.

Poté, co se Ingrid začalo dařit pracovně, dočkala se i velké lásky. Co na tom, že z jejího obchodníka Gregora se vyklubal mafiánský boss a Světlanin bratranec Vasil? Lásce neporučíš, navíc Vasilův šarm Ingrid pokaždé spolehlivě odzbrojí. A tak si pomalu zvyká na netradiční život po boku mafiána, kterého si 22. května 2009 v pravé poledne vzala.


Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!