Klimeš Pavel

Aktualizováno 13.06.2016

Seriál Ulice: Pavel Klimeš zvaný Admirál
Zdroj: TV Nova

Vztahy s dcerou mu zkomplikovala nová láska

 

Bětčin otec zvaný Admirál je celoživotní suverén, jenž si zvykl vyhrávat. Kamkoliv tento charismatický a přitažlivý chlap přijde, tam je ho hned plno. Díky jeho šarmu a skvělým historkám ho všude rádi vidí i přijímají. Má sebejistotu milionáře, který si své peníze sám vydělal díky obchodování s outdoorovým vybavením. Jeho byznys skvěle funguje hlavně proto, že věcem, jež nabízí, velmi dobře rozumí a sám si je na svých adrenalinových výpravách pokaždé vyzkouší. Díky tučnému kontu si nyní může plnit dětské sny i dělat velká gesta. Život si umí užít se vším všudy, přestože i jeho kdysi semlelo pár kopanců. Tím největším byla smrt Bětčiny matky.

I on má ale svá slabá místa. Jedním z nich je dcera Bětka. Admirál se o ni po skonu její mámy staral sám. Postupem času se z nich stali parťáci v soukromí i v práci. Chce pro ni jen to nejlepší a hodně mu na ní záleží. Proto byl zpočátku trochu nedůvěřivý vůči jejímu vztahu s Matějem. A hodně ho zasáhlo, když Bětka odešla z domova, aby mohla žít sama s Matějem.

Druhou slabinou Admirála je láska, jež mu zcela nečekaně znovu vstoupila do života. Admirál se zamiloval do Kristýny, nejlepší kamarádky své dcery. Jejich vztah ale začal pořádnou turbulencí, když je při sexu nechtěně přistihli právě Bětka s Matějem.

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku


Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!