Lisečko Hrihorij

Aktualizováno 28.04.2014

Seriál Ulice: Hrihorij Lisečko
Zdroj: TV Nova

Tragicky zahynul při požáru Bedřichovy dílny.

Život ho naučil, že se musí umět pořádně otáčet. Nezalekl se žádné práce, a tak se po odchodu z Království hraček stal kuchařem v Henryho hospodě. Štěstí naplno pocítil, až když se dozvěděl, že jeho sestra Světlana je těhotná. Jeho život ale vždycky byl a stále je plný kotrmelců. První obrovskou ranou pro něj byl Světlanin potrat, druhou její práce v nočním podniku. Z trucu tam začal vysedávat na automatech, aby sestře dostatečně názorně ukázal, jak špiní pověst rodiny Lisečkových. Jenže nad automaty přestal mít kontrolu a málem o všechno přišel.
Hrihorij si prošel dvojím zklamáním v lásce. Nejprve se zamiloval do Anči, kterou na krátkou dobu opustil Bedřich. Poté do HIV pozitivní Zuzany. Oběma vztah pomohl znovu se postavit na nohy. Jenže Hrihorij neustál svůj strach z nakažení virem HIV. Po emočně vypjatých scénách se rozešli a Hrihorij odletěl do Ameriky na Henryho ranč.
Po čase se Hrihorij vrátil zpět do Ulice. Začal pracovat v Bedřichově dílně, snažil se pomáhat Anče i dětem, když je Bedřich opustil, a zároveň svému parťákovi napravovat hlavu. Sám stále doufal, že se i na něj jednou usměje štěstí a najde konečně tu pravou.
Hrihorij těžce nesl Světlanin rozchod s Lumírem. Od chvíle, kdy Světlana odjela pracovat do Moskvy, na něj čím dál častěji padaly deprese, jež zaháněl vodkou a cigaretami. To se mu stalo osudným. Hrihorij tragicky zemřel při požáru Bedřichovy dílny 5. září 2012.

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku


Hejl Cyril

Hejl Cyril

Osudový muž Miriam Hejlové několikrát zamíchal kartami v jejím životě

Nekonečný Max

Nekonečný Max

Ani snoubenka ve Francii nezabrání jeho vzplanutí...Vtipný a šarmantní elegán…

Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!