Pešková Klára

Aktualizováno 03.06.2016

Seriál Ulice: Klára Pešková
Zdroj: TV Nova

Místo nového začátku tragická smrt. Boží mlýny?

S Klárou, dcerou Vlastimila Peška, se život příliš nemazlil. Kvůli neshodám s tátou opustila svou dceru Adrianu, což si nikdy nepřestala vyčítat. V zahraničí se Klára nějakou dobu živila jako barová tanečnice. Dvakrát jí ztroskotal partnerský vztah, od kterého si hodně slibovala. S dcerou se začaly pomalu sbližovat, až když Adrianě bylo šestnáct let, trpěla anorexií a mámu hodně potřebovala. Přestože se zdálo, že si Klára našla cestu i k tátovi, paradoxně je opět rozdělila Adriana. Poté, co se k mámě přestěhovala, Klára z tátova života znovu zmizela. Zpočátku kvůli zaneprázdněnosti a péči o rodinu, později její odmlčení souviselo s krachem jejího partnerského vztahu.

Klára se měla co ohánět, aby uživila sebe i Adrianu a zajistila jim takový životní standard, na jaký byly obě zvyklé. Když je Vlastimil Pešek sám vyhledal, Klára ucítila svoji příležitost. Věřila, že s pomocí táty jejich finanční problémy jednou provždy vyřeší. Nejprve se chtěla zbavit konkurence, aby měla tátu jen pro sebe. To se jí tak úplně nepovedlo, Amálie Seidlová se do života jejího táty po čase opět vrátila. Klára si ale mezitím pojistila tátův dům. Stala se jeho správcovou, začala v něm bydlet i rozhodovat. Viděla v tom šanci na nový začátek. Zároveň se zamilovala do souseda Oldy Farského. Jenže v obou případech příliš tlačila na pilu. A to se jí stalo i osudným.
 
Spoustě lidem Klára udělala ze života peklo. Těhotná Lenka Hejlová kvůli ní málem přišla o dítě. Oldovi Klára z pomsty rozvrátila manželství. Simonu Pavlicovou chtěla z domu opakovaně vystěhovat.
 
Na druhou stranu byla Klára i milující dcerou a matkou. Jenže když zoufalá Adriana potřebovala její peníze, protože lítala v obrovskému průšvihu kvůli drogám, Klára ji s těžkým srdcem odmítla. Chtěla Adrianu donutit k zodpovědnosti, aby se konečně postavila na vlastní nohy. Výsledek? Adriana ji okradla v den její smrti.
 
Klára tragicky zahynula 15. ledna 2014 v domě svého otce.


 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku


Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!