Bláhová Adriana

Aktualizováno 01.01.2018

Seriál Ulice: Adriana Pešková
Zdroj: TV Nova

Bude konečně šťastná, nebo ji čeká další pořádný kopanec od života?

Vnučka Vlastinila Peška se až v patnácti letech dozvěděla o existenci své matky, která se dcery zřekla za dramatických okolností hned po jejím narození. Jejich následné sbližování nebylo vůbec jednoduché. Až po Adrianině kolapsu způsobeném anorexií, si ty dvě k sobě našly cestu. Rozmazlená dospívající Adriana v té době potřebovala hlavně oporu mámy. Když navíc zjistila, že máma je daleko benevolentnější než přísný děda, přestěhovala se k ní a její rodině. Dědu zpočátku ještě chodila navštěvovat nebo mu alespoň volala, ale po čase jejich kontakt skončil na mrtvém bodě.

 

Během svého dospívání byla Adriana pořádné číslo, které si vždy šikovně prosadilo svou, klidně i za cenu útěku z domova. Chodila s Matějem Jordánem, ale po roce se s ním rozešla kvůli letní známosti. Pak to docela střídala a života si užívala plnými doušky. Máma ani děda ji nedokázali zkrotit, koketovala s drogami, chodila po mejdanech, chovala se jako neřízená střela. Až mámina náhlá smrt, za kterou se cítí tak trochu vinna ji změnila. Adriana šla do sebe, najednou z ní milá milá holka, která nemyslela jen sama na sebe. Zamilovala se do Eddieho, podařilo se jí najít svého tátu, jenž se díky ní začal léčit ze závislosti na alkoholu.

 

Těsně před svatbou se však dozvěděla o Eddieho románku s kolegyní Zorou. Následoval bouřlivý rozchod a neméně bouřlivé období, kdy si o ni všichni dělali starost. Pak se bláznivě zamilovala do Roberta Bláhy a začala věřit, že konečně našla svého prince na bílém koni. Na konci roku se za něj dokonce i tajně provdala. Bude konečně šťastná, nebo ji čeká další pořádný kopanec od života?


 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku


Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!